Подписка за задържането на Боскос А. - блъснал Катерина Матеева

Quoted post


Гост

#1

2014-05-27 17:24

!

Отговори

Punk_Girl

#86 Re:

2014-05-31 05:10:26

#1: -

Лично според мен няма значение грък или българин е. За мен е факт, че е минал на червено с превишена скорост и за това в болницата лежи човек. Може този човек утре да съм аз или моето дете. За мен по-важното е това, да се спре безнаказаността, независимо кой е извършителя. И освен това да спре и тази безотговорност по пътищата! Карайте разумно бе, хора! Вашият кеф да вдигнете 100 км/ч може да коства на някой живота му!


Гост

#92 Re:

2014-05-31 07:26:44

Само искам да кажа, че няма значение дали е грък, българин, испанец или каквато и да е националност. Едно дете е осакатено за цял живот...Искам подписка и за шофьора на мерцедеса!!!!

#1: -

 


Гост

#104 Re:

2014-05-31 13:40:52

#1: -  вижте видеото http://news.plovdiv24.bg/496890.html от което се вижда, че нисана е имал поне 3 секунди за да спре от момента на святкане на жълтото на светофара. Абсолютно видно е, че преминава на червено. За мен водача на мерцедеса няма вина. Идиота с нисана, едно че кара бързо и второ преминава на червено. Мал шанс за момичето. Ами ако не дай боже там имаше майка с деца, пак ли щеше да му се размине с парична глоба?? От КАТ и прокуратурата да не се ослушват. Вината е ясна. Общината да си вземе бележки, спирки да няма по кръстовищата!!