Търсим истината за Деси!

Quoted post


Гост

#24

2014-01-21 17:03

Потресена съм от държава която не иска да спре престъпления от този род , потресена съм от извършителите Проклети да сте всички вие ,които сте безразлични въпреки възможноста да промените това злодеяние ! Проклети да сте и вие чудовища , които участвате в този ужас !!!

Отговори


Гост

#36 Re:

2014-01-25 00:23:03

#24: -

Напълно съм съгласна, не бих могла да го напиша по-точно!!! Хората трябва да обърнат внимание, а не да пълнят форума в Продавалник с идиотски теми с хиляди постове, като например кой какви снимки има!! Би трябвало всеки да се включи в тази петиция и да бъде по-съпричастен с мъката на една майка. Прави ми впечатление, че хората едва ли не се "блъскат" да пишат в форума на Продавалник и други подобни сайтове, но тук много бавно се трупат подписите като, че ли едвам едвам - насила...защо?!? Защо като пуснах тема в Продавалник с линка на петицията и историята на Деси получих само 3 коментара там, а другите теми се пълнят с излишни глупости за нула време???? Лошото е, че МНООООГО хора си затварят очите за важното и вместо това се вълнуват кой какви одрипани дънки предлага за 40лв. ЖАЛКО...МНОГО ЖАЛКО...