ДА СПРЕМ ЗАКОНОПРОЕКТА НА П ПОЛИЦИЯ "ДА НЕ КАРАМЕ ЧУЖДА КОЛА"!!!

Quoted post

Вили

#20

2013-08-23 16:53

"един месец след възникването му" Аз ли съм малоумен или всички останали? Според написаното всеки има един месец да се регистрира след като е започнал да кара чужда кола, така че стига сте коментирали и пускали глупави петиции.

Отговори


Гост

#25 Re: "един месец след възникването му" Аз ли съм малоумен или всички останали? Според написаното ...

2013-08-24 08:05:14

#20: Вили -

Ако мислиш, че само ти правилно си разбрал, обясни ми как ще те глобят, тогава. Винаги можеш да кажеш, "Карам колата от вчера, имам още 28 дена за регистрация" И шанса да попаднеш на същия полицай след повече от месец, и той да те е запомнил и да помни какво си му казал практически клони към нула. Вероятно има друга уловка, чрез която да ти вземат паричките на момента, пък ти после доказвай, че нямаш сестра...

Александър Колев

#37 Re:

2013-09-06 21:30:30

#20: Вили -

От организатора на петицията :  Вили, както  го  казахте  "Е"  точно  така, но от друга страна  "НЕ Е"   точно  така !

Проекто-закона си  противоречи  до известна  степен  и с такива ПРОЕКТИ  се  дават  предпоставки  за  злоупотреби  и  неправомерно събиране на глобички докато  в  действителност  се  разбере, че лицето  НЕ Е  НАРУШИТЕЛ... А  в  момента  в  който  са  го  хванали, че  кара   автомобил  на  която  не  е  собственик -  Е  ЗАДЪЛЖЕН  ДА СЕ  РЕГИСТРИРА  В  ЕДНОМЕСЕЧЕН СРОК...

От много  други малоумници,  наши  полицаи,МОЖЕ  ВИНАГИ ДА СЕ  ИЗТЪЛКУВА  ГРЕШНО с цел  да  се глобяват нарушителите !!!  Разбира се, че новата алинея гласи: "Физическо или юридическо лице, което използва превозно средство по силата на правно основание, различно от правото на собственост, в едномесечен срок от възникването му /.???./ се регистрира като ползвател на превозното средство",

но ако  съставителя на  текста, след  думата " ... от възникването му.."  не  беше  пропуснал  умишлено   на  мястото  на  питанките  ми -  да  допълни  ".. е  задължен да ..." - тогава  никой от  полицаите  нямаше  да  се  замисли  да  злоупотреби    с  недоразбирането и  нямаше  да  има  такъв  проблем, какъвто БИ МОГЛО  ДА ИМА  ...

Приятели, проекто-закона  трябва  да  се  оспори,   с допълване на  липсващите  текстове ! Нека  продължим  с подписите си и  нека мислим  самостоятелно... да  не  се  подвеждаме от  разни  умници, на които  не  им  се  пускат глупави  петиции.../моля за извинение/,    защото   малоумниците  се  раждат  такива,   а  не  се  става  в последствие  такъв .... То или си бил по рождение  - или  въобще  не  си такъв...

Защото ние- от EuroBalCom,Brussels -  ще се  борим   срещу  всякакви  престъпници и измислени  закони в България и малоумници   - никога  няма да  търпим  по-вече ...