ЗА НЕЗАВИСИМ ЛЕВ, РАБОТЕЩ ЗА БЪЛГАРСКАТА ИКОНОМИКА

Quoted post

Райчо Марков
Авторът на тази петиция

#53 Re: Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

2013-08-14 06:54

#52: Български гражданин - Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

Аз работя за българските пенсионери, деца и всички останали от 99-те%!

Отговори

Български гражданин

#54 Re: Re: Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

2013-08-14 07:46:30

#53: Райчо Марков - Re: Re: Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ премахването на валутния борд.

Марков, ако искаш да помогнеш на България убеди американския си работодател да си аутсорсене бизнеса тук. Имаме евтина работна ръка, ниски данъци и валутен борд. Сигурен съм че американския ти работодател ще се заинтерисува от това. Така ще помогнеш на България. Върни се в България, започни да работиш за американския си работодател в българския му офис, като СТО например. Започни да плащаш данаци в България и тогава твърди че работиш за българските пенсионери. Аз така направих и така помагам.

Не се заигравай с единственото стабилно нещо в България, валутния борд имам предвид. Нямаме стабилно правителство, но имаме стабилен валутен борд. С падането на борда, хората само ще се откажат от стабилния лев и ще обърнат всичко в евро, долар или не знам какво си. Веднъж играта с хипер инфлация я играхме, хората останаха без пари. Филийка хляб=пенсия, не благодаря. Падането на борда е единствено в интерес на шепа олигарси с милиони левове заеми, кото искат да се обезценят с инфлацията която ще настъпи. И с всякакви усилия се опитват да направят точно това. Това което правиш с тази петиция не е в интерес на Бълагрия, това е в интерес на олигарсите, а ти се явяваш инструмент с който те искат да си свършат подмолната цел.

Махни я тази петиция, и започни да работиш за България.