За свикване на ново Велико Народно Събрание(ВНС)

Quoted post


Гост

#38

2013-05-26 02:31

Напълно съм съгласна с вас.Имаме нужда от радикална промяна,а не от старите муцуни,които с всеки изминал ден опропастяват държавата ни.Не е изходът да ходим да работим в чуждите държави.(Работя в Италия вече 10 години).Не желая децата ми да се пръснат по света,за да преживяват.Не съм напуснала БГ само заради ГЕРБ,БСП,СДС...Всички те,взети заедно,ни прогониха да търсим изход от мизерията навън.Искам да се прибера в БГ и да видя децата си работещи и щастливи,а аз да доживея пенсията си и да гледам внуците си в нормално общество с добро образование.Смятам,че едно ВНС,с млади и образовани политици ще съумеят да създадат нова прогресивна конституция,която да изведе страната ни от блатото,в което сме сега.А ние, емигрантите, да се завърнем по домовете си,където ни е мястото.Обичам България и искам да я видя процъвтяваща и спокойна.

Отговори

Калиакра

#40 Re:

2013-05-26 06:21:50

#38: -

Напълно съм съгласна с горе написаното.Да се направи голяма организация,подредим идеите по важност и да си запрятаме ръкавите,защото има много работа.Да се включат авторитетни и компетентни хора с голям кураж и находчивост,защото със сигурност ще има твърд отпор,легален и нелегален.Няма да се предадат лесно.Но съм сигурна,че честните и добри хора сме повече.Няма място за страх,не трябва да допуснем да стигнем до дъното на мизерията(макар,чеи сега не сме далече).