В подкрепа на правителството на Бойко Борисов


Гост

/ #585

2013-02-20 23:54

Мен много ме изнервят българските медии!Само насаждат напрежение в народа като дават непрекъсното някакви жалки кадри,според тях сензационни, на тийн протестиращи с бирени бутилки в ръце и цигари в устата.Че и сравняват случващото се с 97ма.Ама те малоумнили са кви са...Много добре помня ония време-Не бях виждала кашкавал,да не говорим за месо.Семейството ми се чудеше от къде да вземе пари за храна,а да не говорим че в магазините нямаше нищо.Долара беше станал 3000лв.Ситуацията беше наистина сериозна.Сега да не се правят всички че са ужасно бедни.Всеки празник колите хвърчат по магистралите,които уж не ядяли,заведенията пълни.Но иначе все сме бедни и гладни като 97ма. Стига глупости!Не съм съгласна,че това е протест на народа срещу Бойко. Защото,поне се надявам, народа не е ултрас,хейтър и наркоман.Нормално мислещите хора не излязоха на протестите,а другите бяха използвани от комунистите.За първи път от толкова години видях нещо да се строи и изгражда,колкото и малко да е то.Все пак за 4 години неможе с вълшебна пръчка да се оправят кашите на другите правителства.Всички милеят за Живкото време еми почти си го докарахте ...Защото всички ний сме си виновни за положението, в което се намираме. Ако още през 97ма бяхме искали това,което народа уж иска сега (макар да не знае какво точно иска) Положението щеше да е друго.Ами като търпиш Робски Пролетариатски народе, кой ти е виновен ...
Бойко си има чест човека.Един път дай оставка после ама що я подаде...Ама нека се разберем!Подкрепях това правителство и съжелява, че се върнахме с 20 години назад. Дано все пак всичко да си дойде на мястото...Давай Бойко с теб сме!!!