Петиция относно неравноправни клаузи в банковите договори

Емигрант

/ #78 Re: Петиция относно неравноправни клаузи в банковите договори

2012-01-20 14:50

#8: Rommel - Петиция относно неравноправни клаузи в банковите договори Хей ПИЧ на кой свят си или се изживяваш като банкер или анализатор ... може би, това ми се е случвало преди, а сега ОТ 1 ГОД не съм в тази ситема И САМ ВЕРИ ХАППИ - след близо 19 години в нея!!!

Говориш празни работи мой човек ... как да не подпише клауза за НЕ промяна на лихвата бе човек  ... той е принуден ..ПТ БАНКАТА ...ИЛИ / ИЛИ, КОЙ като е на зор или на мерак ... ще откаже хубав живот сега пред после в неясното бъдеще . а има разлика и избор ако му се предлага и с фиксирани л.нива били те ... и по скъпи. ама не като отстъпи ЕУР с 2 % (това е предстАВАТА ЗА ЗНАЧИТЕЛНО ИЗМЕНЕНИЕ И ФИКСА ОТИВА ПО ДЯВОЛИТЕ)

Пич Роммел ... говориш за риск ... ти имаше ли 55-60% в кеш, когато си купуваше апартамента ... или тате ти ги дадЕ, НЕ СИ ЧЕШИ ЕЗИКА АКО СИ НА РАБОТА, АЗ НЕ МЕ ПИТАЙ .. В ЕМИГРАЦИЯ СЪМ И РАЗПОЛАГАМ С ... ПЛЕНТИ ОФ ТАЙМ ... ДА ПРАВ СИ ЧЕ Е РАБОТА НА ДЪРЖАВАТА, НО ПОПИТАЙ МЕ КОЙ Е ... ББ ... ТОЙ Е ДЪРЖАВАТА ... А ИНТЕРЕСИТЕ НА ЖЕНА МУ В ТОЗИ БИЗНЕС ... АМИ ДЯНКОВ, КОЙТО ПРАВИЛНО ПОВДИНГА ВЪПРОСА ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА НАТСКА ВЪРХУ ПОТРЕБЛЕНИЕТО ОТ ПОКАЧВАЩИ СЕ ЛИХВЕНИТЕ НИВА ПРИ ГРАНДИОЗЕН СПАД НА ВъЗМОЖНОСТИ НА ПОТРЕБИТЕЛТЕ, ПРИ УВЕЛИЧАВАЩИ СЕ ЦЕНИ И НИВО ЗА ИЗДРЪЖКА НА ЖИВОТА, ... ОТ ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ МИЛИОНЕРИТЕ СТАВАТ ПОВЕЧКО И ПОВЕЧЕ БОГАТИ, А ХОРИЦАТА ... В КЕРЕЧА ПИЧ ... СОРРИ ЗА ЕПИТЕТИТЕ АМА Е БЕЗОТГОВОРНО ПОВЕДЕНИЕТО ТИ ...