ДА ЗАЩИТИМ ДЕЦАТА И СЕМЕЙСТВОТО ОТ СУРОГАТНОТО МАЙЧИНСТВО


Гост

/ #26

2012-01-04 10:41

Аз имам свое дете и планирам да осиновя още едно без да имам какъвто и да е проблем да родя. Всяка жена, която е станала майка знае, че нейните деца, независимо дали са осиновени или не са най-прекрасните на света, защото това е майчинството. Да се говори за сурогатно майчинство при наличието на толкова деца, които чакат да бъдат осиновени и още повече да си мислите, че вашето дете само защото носи вашия ген е по-добро от всички останали за мен е проява на егоизъм. Като майка, която е износила и родила детето си мога да ви кажа, че когато говотим за дете заченато с мисълта да бъде изоставено от майката, която го носи, както и тази майка, която изостава детето си за да го дате на друга, сатава въпрос за озаконяване на една дълбоко психологична травма.
Аз не съм религиозна и моите аргументи се основават единствено на собствените ми морални възгледи. Цял живот съм искала да осиновя дете и никога не съм си поставла за самоцел задължително да имам свое собствено. Замислете се за това, че имате толкова много любов в сърцата си, която може да дадете на едно изоставено детенце и аз съм сигурна, че то с нищо не е по-различно от това, което бихте могли сами да си родите.