Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година


Гост

/ #14

2021-11-10 07:07

Със съжаление ще кажа, че наистина след вчерашния тотален провал на протеста, не виждам никакви шансове нещата да се оправят. Варианта с дистанционно обучение е абсолютно неприемлив за нас, тъй като миналата учебна година видяхме бруталния ефект върху детето ни, което го спряхме от у-ще заради тъпите маски. След 2 месеца детето беше посърнало, отчуждено от приятелите си, самотно и потиснато. След като го върнахме в клас, неговите приятели просто се бяха отдръпнали от него и той се чувстваше още по-зле от това. Затова, извинявам се на всички велики хейтери из интернет пространството, повече от които дори нямат деца, но за нас това да се крием като мишки вкъщи НЕ работи. А оправданието вчера, че учителите не могли да отидат на протеста, защото били на работа до 17:30 и училищата не ги пускали по-рано е просто нелепо. Надали точно аз трябва да напомням конституционното право на всеки гражданин на тази страна да изразява мнението си чрез протест и до колко това може да се забрани от работодателя. Аз лично на предния протест си бях пуснал отпуска, но както и да е... Явно е загубена битката :(



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...