Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година


Гост

/ #60

2021-09-13 09:42

Адмирации! Благодаря Ви, че заехте твърда позиция и компетентно я защитавате! Аз лично Ви подкрепям напълно. Дъщеря ми е 7 клас и аз определено не желая, нито ненужни тестове, нито носене на маска по време на час. Силно съм притеснена и от масовата употребата на дезинфектанти и ефекта им върху човешкия организъм. Колебая се дали да не подам молба за дистанционна форма на обучение. Въпреки, че бих искала детето ми да посещава часовете присъствено. Аз съм преподавател по английски език. Поради "своеволието" си да имам собствено мнение по определени въпроси и смелост да заявя, че определени действия са незаконосъобразни бях принудена "доброволно" да напусна последното си работно място. Но няма да крия, че съм щастлива от факта, че не съм подложена на всичкия стрес свързан с Covid -19 и като учител. Пожелавам Ви успехи в личен, професионален план, като и в това начинание! С уважение, Катя Иванова



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...