Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година


Гост

/ #50

2021-09-05 19:22

Трябва да продължи борбата и децата поне до седми клас да не носят маски! Особено в час по физическо е пълна лудост! За носенето на маски по физическо нищо не се споменава от институциите. Значи ли, че това ще остане?! Госпожо Шишкова, имате ли информация какво мисли да прави МОН по въпроса с маските за големите деца? До началото на учебната година остава малко време, допуснем ли децата да тръгнат на училище с маски, така ще продължи цялата година! Поне в часовете да не носят маски, за това поне да се преборим! Има ли нужда от още писма , протест ли да организираме? Готова съм да участвам. Знам, че маските са мъчителни и вредни и за децата от осми клас нагоре, но те поне са в пубертета и са бунтарски настроени и може би няма да спазват това правило и ме могат да бъдат накарани, но по- малките деца са изпълнителни и няма да се съпротивляват. Остава ние родителите да го направим.



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...