Максимална ефективна присъда за убиеца на пътя Любомир Трайков!


Гост

/ #82 Re: Re: Re: Нелепо е!

2016-11-22 09:34

#76: - Re: Re: Нелепо е! 

 Чакай малко, чакай. Спри и ти с глупостите по дяволите. Инцидент който може да се случи на всеки. Боже господи, на мен никога до последния ми дъх няма да ми се случи подобна гадост. Аз и в съня си няма да подкарам със 140-160 подпит из градските улици. Та аз трудно се решавам да стигна 120 извън града. Отсега да заявя. На мен такова нещо не може да ми се случи. Мога да лупна на капака някой пенсионер с 20-30 и да му счупя някоя кост, това може на всеки човек нормален  да се случи със сигурност, но трупове със 160 няма да оставя след себе си в града. Това е запазена марка за богатите, скапано разглезени и помослили се за господари на света малоумни джигити. Такива отрепки трябва да бъдат разпъвани на кръст с цялата строгост на закона и строг затвор за дълги години. Този боклук, сега като му се размине, бъдете на 100%  убедени, че в близко бъдеще пак ще литне по улиците. Ама на 100%. Красивата му приятелка го чака гола у тях за да го утеши, мама, татко и група адвокати вече го оправдават и успокояват, че стават такива работи. С такава психическа нагласа и подкрепа вече го виждам отново с нов мощен танк да излита. Защо ? Защото няма строг затвор за дълго време за тия. За това.