Против дискриминацията над българските ученици!


Гост

/ #464

2016-10-27 12:44

Moeto semeistvo se sustoi ot 5 chlena,az sum XI klas imam I bratche po-malko VI klas.Dohodite na roditelite mi nadhvurlqt limita za detski, no realnata im zaplata,a ne tazi koqto se vodi po dokument e nishtojna! Ne Che s 35 leva shte progresirame,no ne e chestno roditelite mi da plashtat otdrujki I da otivat parite pri gnusniq,jaluk ciganin, koito nqma I Edin den raboten staj! Zashto kogato nqkoi naznachi ciganin na rabota,poluchawa subsidi I toi si pozvolqla vsqkukvi nevolnosti, zashtoto znae,che nqma da go uvolnqt,a nas BULGARITE ni tupchat,podigrawat se s nas?!?!?! Horaaaa,nie sme bulgari, nie sme v Bulgariq-tova e nashata durjava, nie imame prava!!! Ostawete deckite, ami stipendiite? Uspehut mi v X klas beshe otlichen(5.70),no az ne vzimam stipendiq,zashtoto nqma pari uchilishteto, no I da vzimah e 25 leva,a ne 60?!?! Zashto? Zashto Edin ciganin za uspeh 3.50 vzima,a AZ ne???? Mislq, Che otgowota e zashtoto AZ sum bulgarka I nqmam prava....Tujno,no fakt! Diskriminaciq za bulgarskite ychenici!!!