За ефективна присъда на психопата, убил котка от гр.Бургас


Гост

/ #65

2016-10-11 17:02

Подписах петицията, защото в момента в дома си отглеждам две кученца, лишавам себе си от някои неща /пенсионерка съм/, но тях от нищо не съм лишила...
А съм възмутена от законите в нашата страна. На 01,09,2016 г. шофьор от Свиленград, пред очите ми прегази и уби малкото ми кученце, не намали , нито спря нито преди това, нито след като го сгази. В огледалото за обратно виждане видя какво е направил и даде газ и изчезна без да ми помогне да я заведа до ветиринаря. Той по-милосърден ли е от този психопат? Според мен - не- не е дори човек. Ако си човек, как можеш да постъпиш така??????? За голямо съжаление на всички ни чак днес 11
10,2016 г бях потърсена от органите на МВР за допълнителни показания. А него дори не са го викнали. Първата дума на инспектор Славов, който ме разпитваше бяха - ще ви пусна акт, затова, че след като сте изпуснали кучуенцето си сте създали условия за ПТП. А за този , които го е извършил и избягал- нищо. Да живее справедливостта.
Пострадалия да плаща, а виновника не е виновен, че на 01,09,2016 г е убил кученцето ми.