Аз не искам бежанци в България!

ЕКАТЕРИНА

/ #450

2016-10-05 07:08

Оставете петицията, ами наистина помислете какво може да се направи. Реално. Само с викове "не щем" - таратанци! Протести трябват. Масови. Но не вярвам, че на народа са му останали сили. Не мисля и че има вяра в смисъла. Винаги протестите са за изпускане на парата, после се яхват от някого за политически дивиденти. Понеже е гореща тема, следя с омерзение президентската надпревара и надговарянето с общи приказки за "бежанската криза". Всеки се пише загрижен. Чух едно-две смислени неща за това какво трябва да е - то не е трудно, и аз мога да го формулирам, без да съм политик, - ама не чух ни един да каже КАК ще стане тая работа с постигане на целите. Умът ми не стига как да принудим родната политическа сган да вземе и наистина да защитава българските национални интереси. За 26-27 години как успяхме да се докараме дотам, че вместо да се отървем от партийната класа, каквато имахме до 10-ти ноем., се сдобихме с политическа каста, която си живее комфортно в някаква паралелна реалност, обаче за наша сметка. Провалиха ни живота, сега и съвсем искат да ни циганизират!!! Който има идеи - да сподели.