Аз не искам бежанци в България!

Екатерина

/ #434 Re: Re:

2016-10-03 11:21

#403: - Re:  

 Ей с такива софистични доводи тръгнаха политиците да промиват мозъците на простите глави - явно са успели, като ти чета глупостите. Помня Петър Стоянов, като се плюнчеше в телевизионно студио да развие този аргумент, защото иде от Европейската комисия и трябва да приказва като тях, затова го хранят. Сега полекичка друга песен пее - за междуцивилизационен сблъсък, ама нищо конкретно - още не са му написали думичкитие от Европа, че и там не знаят какво да правят, само знаят, че са готови и пари да ни дават (ние и на малко се радваме), само и само да държим мигрантите тука, по-далечко от Европа. И това не е цялата картинка, разбира се. Тия мигранти си имат функция, ама няма да ти изнасям сега лекции по геополитика. Я се замисли защо всички строят огради по границите, на България й забраняват да ползва европейските пари за ограда!!! Ако ти е останала некоя мозъчна клетка, може и да сметнеш, може и даже да решиш да попрочетеш нещо извън полуинформациите и откровените дезинформации по новините из българските медии. Господи, никога не съм си позволявала по форумите грубости и обиди! Ама никога! От вчера не мога да се позная! Докарана съм до амок от безмозъчни тъпанари и тъпанарки, които виждат в националното предателство акт на милосърдие!!! И не знам кое е по-лошо: че може да са платени и да подработват лабилните глупаци; или че може най-искрено да си вярват!!! Ей, верно от Европа ни прибраха мозъците и от по-младото поколение тука останаха само скромно надарените, с категорична липса на критично мислене! Махам се от тая дискусия, докато не съм получила инфаркт или инсулт