Аз не искам бежанци в България!


Гост

/ #405

2016-09-30 23:52

404  Да, аз съм почти 30 г извън България, но това не ми пречи да съм в непрекъсната връзка с България и да допринасям доста повече от някои, които са в България. Не само материално, защото икономиката на България се държи, както много пъти сме коментирали тук, на огромните пращания пари и вещи отвън. Плюс масовата реклама, която правим. Моят институт, който не се намира в България, но работи също и за България е в центъра на благотворителността ни...

И мога отговорно да каже, че много хора са емигрирали не зашото им харесва. Може ли да обясни 404 защо не се изработи програма за връщане на диаспорците, ние сме 3 млн по света, в България. Така се прави вече в много държави. Още повече самият президент обеща и даже министър борисов. Вместо това те водят чужди елементи, които по закон не са емигранти. И нека 404 да се осведоми преди да дава публично мнение. Населението, което идва в България не идва от страни, където има война и защото е застрашен живота им..разбира се не говорим за сирия , в която живеят 20 млн хора..Те не са ли застрашени от войната? Освен това 404 и подобните му (ако има такива) да ни дадат обяснения и дефиниция, според, която се определят бежанците. Има си закони, които го определят по цял свят..Стига вече с квартална самодейност..