Аз не искам бежанци в България!

Йордан Черкезов

/ #286

2016-09-27 18:48

Защото направиха от нас емигранти, и сега на наше място да вкарат други хора, но не като нас, е не само абсурдно, но и отвратително. Ние като станахме емигранти, никого не сме заплашвали с терор, не сме грабили, не сме изнасилвали, не сме убивали ( говоря за мнозинството), напротив, смирено сме търсили интеграция в различните култури! И най-важното, знаели сме винаги, че това не са наши култури, че това не са наши държави, че не е наша земя, старали сме се да се слеем с тези нации и култури, без да ги накърним с каквото и да било от наша страна! А тези "бежанци", са напаст за Европа, те са като облак скакалци, който като минат над посевите, нищо след тях не остава. Те са изостанали с векове, както културно, така и умствено (не споменавам редките случаи на различни, няма смисъл, не са мнозинството), тези хора са даже да кажем, в каменната ера, представете си един древен човек, но не с каменен топуз, а с пушка и нож, и като види успеха си от доминиране на другите, просто какво животно се е превърнало. Пушката и ножа и техниката не правят еволюцията, а само мозъкът и нищо друго. Пробвайте, както казах, дайте на маймуна оръжие, и ще видите тя колко кръвожадна ще стане, но хич няма да еволюира, напротив, връща се в своето развитие....:( Ето, за това съм против, разни (пак говоря мнозинството) диваци, дето убива и се храни, с майката на децата си, това за мен е дивак, или по долу от животното, като паяка и някой други насекоми, ето това са тези талибабни. Сами си го просеха, получиха си мнението за тях! Човека като разсъждава, има дом и покъщнина, свинята няма, защото не разсъждава, и за това е в кочина без покъщнина!!