Да се забрани "Български Хелзинкски Комитет" в България!


Гост

/ #251

2016-04-13 17:58

Защото съм Българин и искам да живея в нормална цивилизована държава, а не в този разграден двор управляван от некадърни, не образовани, нагли и корумпирани мутри. Не искам да се срамувам от това , че съм българин, не мога да гледам как нашите родители мизеруват с пенсии от по 140 лв. и да се чудят кое да изберат- дали да си платят лекарствата или да си купят хляб след като са се трудили честно и почтенно един цял живот. Не мога и не искам да гледам как българските майки страдат и се унижават опитвайки се да отгледат децата си с майчинство от по 35,00 лв. на месец докато в същото време се дават милярди за отглеждане и обгрижване на ромската общност която никога през живота си не е работила и няма и намерение да го прави. Не мога да гледам повече безучастно как държавата е готова да похарчи 1200,00 лв. приблизително на месец за издръжката на някакви си псевдо бежанци, а в същото време се подиграва с българските пенсионери, майки и изобщо с българския народ. Казвам "псевдо" защото за мен не е нормално един мъж да зареже семеиство, жена, деца в държава в която се води война и да тръгне да търси убежище в Европа, аз не вярвам на това. Може и да има някакъв процент хора бягащи от ужаса на войната, но те са малцинство. На вякъде около нас цари хаос и беззаконие, пълна липса на правосъдие, корупция в нечувани размери и съвсем естественно е милиони българи да предпочетат да емигрират в чужбина. Не искам един ден да живея в държава в която българите са малцинство! Мога да ви давам примери до безкрай, защо се подписвам под тази петиция, но по-скоро нямам причина да не я подпиша!