Затвор за Иван Бакажиев,които ослепил куче


Гост

/ #1504

2016-03-31 14:38

Подписах петицията защото изроди като този човек трябва да лежат във затвора до края на живота си...Не зная дали друг някой мисли като мен но аз мисля така че със такива хора трябва да се постъпи точно така както те са постъпили със своеят домашен любимец.И знаете ли от толкова много злобни хора които тормозят,ослепяват или убиват домашните си любимци само за своето удоволствие или като този изрод защото животното е развалило едно зарядно за телефон аз лично бих искала да извадя неговите очи и бих го направила със най голямото удоволствие...Бих убила такъв човек дори и да ме затворят след това във затвора.Тези хора трябва да бъдат спрени и ако аз знаех къде живее този човик бих го намрила и убила със удоволствието защото казваме че хората са по висш разум но убиваме животните без те да са ни сторили зло...Трябва да има и такива като мен които да искат да убиват такива идиоти като изрод.Съжалявам може и да не мисля правилно и това да не се харесва на тези които ще го прочетат но ако мога да намеря адреса на този изрод бих го убила с удоволствие.