Награждаване на българските граничари от Средец


Гост

/ #2452

2015-10-19 06:52

Аз съм българка -християнка,обичам България,винаги със сълзи в очите слушам химна,песните"Моя страна,моя България" и"Една българска роза".Съчувствам на всички, принудени от войни,да напуснат родинста си,но не и да нахлуват като орди и да не зачитат държавните ни граници,да се държат брутално и да погазват правото ни на спокоен живот в и без това изсърадалата ни срана.Ние сме хора и в такива сюблимни моменти трябва да се подкрепяме,но на тези,които се опитват да налагат свои,дивашки,нехристиански правила на поведение в ущърб на нашия живот и спокойствие трябва да кажем твърдо НЕ .Моето лично мнение е,че е необходимо да се положат повече усилия за укрепване на границите ни,за да има респект всеки дръзнал да премине по нелегален начин границите на страната.Вярно е,че има военни закони,но лично аз при тази ситуация,макар,че съм жена,бих стреляла не във въздуха ,а директно срещу тълпата нарушители.Ако са били с добри намерения щяха да минат на определените места ,показвайки документи,както е по другите граници.Нека не се политизира случая! И стига с това лицемерие!На никой няма да му е приятно да дойдат неканени и непознати гости в собствената му къща!Подкрепям инициативата и приканвам всички,на които е мила родната ни стряха, да застанат зад граничарите-герои! Коментирам от профила на дъщеря си,нямам свой,но заставам твърдо зад думите си. Красимира Кирилова Пашунова -19.10.2015 г. -Хасково