Награждаване на българските граничари от Средец

x

/ #669

2015-10-16 12:55

Аман от популисти и псевдо-родолюбци в тази страна!

Божидар Димитров, омръзна ми да ви слушам евтиния национализъм. Омръзна ми от продажни комунисти като вас да ми се обяснява кое как било, от неща, от които не разбирате. Останете си в вашия скапан комунистически режим и ни оставете да вървим напред! Вие и тези като вас изгонихте собствените си деца в чужбина, тъй като скапахте хубавата ни страна до дупка! Та нали точно ние българите сме се пръснали навсякъде по света, и то без да има война в страната, а сега другите са ви виновни. Някакви нещастни сирийци бягащи от войната, които бъдете сигурни не искат да останат в България. Там и българите не искат да стоят, защото вие с простотията си, продажността си, комунистическата ви наглост я съсипахте и ще си останете там жалки, гладни и бедни! Вижте се на какво приличате! Най-бедната държава, най-високата корупция, във всичко лошо сме на първо място, във всичко добро на последно!

По отношение на културата, точно за такива като вас и Вежди Рашидов и приятели се рушат архитектурни паметници и археология на 2000 години. Преправя се история по един толкова нелеп и абсурден начин. Вие, с идеите си обезобразихте стара Сердика, както и много други антични места в България и сте горди с това. Как не Ви е срам! Гадни комунисти!