Одобрявате ли легализацията на марихуаната за медицински цели?

Rptu

/ #64

2015-08-20 08:40

Здравейте. Подписвам тази петиция,защото смятам че в качеството си на социален гражданин на Република България , никога не съм давала гласът си напразно. Потребител съм , и живея в такава среда , където за добро или лошо , всички мои връстници са наясно с марихуаната. Преди бях пушач , и от време на време употребявах алкохол. Преди 5години за първи път употребих марихуана.от тогава не пуша цигари, и бих казала че не съм и пила.това си беше естествен процес при мен.Тялото ми го избра. Не сам че се чувствам добре , но съм сигурна че и болестите които преди бяха пероиодично сезонно занимание за мен , вече не съществуват. Не само съм подобрила здравето си, но и мирогледа си За жалост , хората с власт , които знаят колко много действа и помага Марихуаната,точно те са онези , които получават проценти от лекарствата.... Знаем че те Ви правят богати, но от тях се умира....:( А по статистика и като реалност няма и няма и да има случай на смъртност от Марихуана.( не коментирам онези които пият пушат, и смесват всичкос алкохол) Това което е дадено от майката Природа (както плодовете и земеделските култури с които се препитаваме цял живот) , Е дар от нея. Това е природа .време е да и се доверим... Иначе ще я изгубим(ще я изсечем,или изгорим или задушим или наводним) Това е първото място , в което заявявам мнението си. Благодаря.