СПРАВЕДЛИВИ НАКАЗАНИЯ ЗА УБИЙЦИТЕ НА ПЪТЯ

HE WAS AN ANGEL

/ #314

2015-08-16 19:21

10 години, пускане за добро поведение след третата, условна присъда, задържане за 72 часа, домашен арест. Какви са тези глупости, възмутена съм!!! Някакъв 28 годишен мъж ( за когото се предполага, че на тези години трябва да има поне малко мозък в главата си ) избива 2 деца, може да се измъкне така лесно. Потресаващо! Това е нереално!!!...   Марино беше Ангел дошъл на Земята, за да разпръсква добротата си. Не мога да приема, че това великодушно, мило същество вече го няма. През последните няколко дни доста плаках и успях да помисля. Казват, че всеки човек има мисия тук и когато я изпълни си отива. Може би мисията на Марино беше да радва, да прави изкуство. Всеки който е имал допир до тази душа знае, че той беше най-земното същество на Земята. Всичко, до което Марино се докоснеше, се превръщаше в красота. Не знам какво повече да кажа освен, че ще ми липсва страшно много, но се надявам да е на по-добро място. Надявам се виновниците да си получат заслуженото ( нищо че в България то е смешно ), а за Марино... той винаги ще е в сърцата ни с добро. Поклон.