За разследване дейността на Системата за закрила на детето.


Гост

/ #8

2015-05-28 08:40

Moeto dete melis ia dadoh za vremenno gledane kogato ia rodih se razboliah ot tuberkoloza na beliat drob prez 2011 na 16.09 mi ia otriha edin den sled kato ia rodih zatova se prenudih da ia dam za vremenno gledane lekuvah se celi devet meseca dotogava ne mojeh da ia vijdam sled kato se izlekuvah otidoh v otdela za da iskam sreshta s dashteria mi i da podam deklqracia za prekratiava ne na uslugata gospoja aleksandrova mi obiasni ce triabva da podpisha reintegracia za da mi ia varnat az potpisah no te pocnaha da me razigravat da mi praviat spanki ce sam niala uslovia i kup hiliada pricini a tova ne e taka s bashtat na deteto smenihme niakolko kvartiri samo i samo da om haresat usloviats no uvi nishto ne im haresa togava reshixme da se preberem pri maika mi i bashtanmi kadeto sa i drugite mi dve deca i kadeto imam uslobiata kadhtata e cetiri ataina plus maze i tavan tok voda ima toaletnata e vankw no znaete ce povecoto kashti sa taka inace si e cisto decata sa vinagi cisti izkapani makar v korito te sa iskqpani nahranini hodiat na ucilishte i gradina no aleksandrova vse ne e beshe dovolna vodihme dve dela ednoto v targovishte drugoto v sofia zashtoto biqha ia vpisali za usinuviavane no az ne iskah da ia davam za usinuviqvane az iskqm dq si iq gledam no te me razigravat i do dnes di kolkoto znam priemnata iska dq ia usinovi poneje tia ne moje da ima molia vi pomegnete mi iskqm da si vqrna melis koia maikq bi ostavilq deteto si