искаме справедливо наказание за убиеца на Петьо от Панагюрище


Гост

/ #545

2015-04-22 14:32

Петицията, не е пълна и не дава крайно решение, а трябва комплексен подход, за да се изкорени на това явление, защото така се стимулират престъпниците, а всички знаем, че престъплението не се ражда, а се стимулира от органите на реда, държавата, порочната защита с техните връзки и от самите нас! Да отрежем росните корени и проблема ще изчезне и не само децата ще бъдат спасени, а потенциално и всеки от нас! Дрогиран син на набеден велможа, с връзки в ??? органите на реда, на пешеходна пътека със летящ старт ме помете /счупено дясно рамо, сътресение на главата със загуба на слух на дясното ухо, коляно за операция, натъртен гръден кош, лакът, китка, .../ Водачът, спрял за секунди при удара, избяга хилещ се, с думите "Извинявай", показващ с това своето неадекватно с-ние от местопрестъплението Цели 7 месеца разследване, при даден номер и явни манипулации, прехвърляния м/у службите и оказване на психологичен натиск, с цел, отказ т.с. праха, времето и пръста закриват всичко. Полученият "НЕКРОЛОГ"/ПОСТАНОВЛЕНИЕ гласи, че аз, бивш спортист футбол, тежка атлетика,..съм се препънал на пешеходната пътека сам и съм получил средна телесна повреда, без съприкосновение с автомобила и прекратяване на "наказателното производство по досъдебно производство"! Поради предупреждения и лично уверение, от подготвяни машинации, не дадохме името на свидетел, потърсил ни, за да ни окаже подкрепата! Искането ни, за допълнителна информация /документирана/ манипулирано избегната, оформи правилността на решението ни. Мотото ни, като изобретатели:.„Няма неизличима болест и нерешим проблем, има неоткрита, погрешна или нарочена/порочна диагноза или причина”. Вие сами решете в коя група са? Ние не търсим помощ и съчувствие, а съратници за премахване на проблемите в обществото, но не с парадиране Търсим такива разнородни специалисти, за да създадем екип за защита на нас, на принципа „Без интерес / материален, духовен, личен и др. /, няма прогрес” и .„Плодовете на реализация, негатив/позитив, не са на един човек и затова те трябва да се разпределят % по обем, вид, негатив/позитив на приноса на участие”, които милеят за България и адекватно за себе си. Ние можем много да помогнем и да сме си полезни. Имаме идеи и проекти във всички области на живота, както и този, бич за обществото! 4.Премахване на негативите в обществото-корупцията, конфликт на интереси, мълчалив отказ,.........Да направим съвместна селекция, да дадем възможност да изградят увереност умните в себе СИ и да я отнемем от идиотите. Това е състезание на разума, прогреса ни и усъвършенстването ни, като индивиди., „С внедрение на една иновация, можем да дадем крайно решение на проблема и същевременно да решим частично или пълно и редица други проблеми от икономически, политически, социални, етнически, екологичен и др. характер.