Да защитим правата на децата си!


Гост

/ #158

2015-03-08 14:57

Актуален случай, влиза циганчето от съседния клас в час по история с метална палка в ръка и удря българче. Българчето със счупена глава и шевове и естествено вината е на българчето, защото извън училище, изобщо не е в двора на училището , обидило циганчето, което се заяжда и дразни с него от месеци. Сега българчето е пред изключване, заради побой и дискриминация( на циганчето нищо му няма, то не е наранено, само  крещи , че някой щял да го бие и го било страх и то полиция вика, че и веднага се отзовават) класната на българчето и тя ще бъде наказана,защото тя трябвало да предвиди , че можело това да се случи. Защо циганчето е невинно?! Защо циганчето не е наказано?! И защо това циганче дето е толкова "горко" може би има две или три циганета в къщи( за негов съученик знам , че има три деца и съпруга). За този случай може би сте чули или прочели в медийното пространство, действието се развива в Бургас. Та този ученик или ученици в 11клас, редовно обучение, си вземат помощите за техните две или три деца, докато техните родители сигурно вземат за тях още помощи, пребиват безнаказано българчета и то по време на учебен час в класната стая, и мили ми български граждани, за мен истината е една..... място за етническия българин в България НЯМА! Явно това е целта.