В подкрепа на Национална библиотека "Св. Св. Кирил и Методий"


Гост

/ #89

2015-02-28 21:33

''но да ви попитам - бихте ли работили за 300 лв,''Това са смешно, смешно малко пари:( - надявам се, че не се шегувате... Около 200 $ намесец - Ужас, то не стига само за парно и други консумативи, ами храна, дрехи, транспорт, лекарства, евентуален наем...И като само се сравни с кривосъдниците, които за МНОГО ПО-ЛОША и КРИМИНАЛНА РАБОТА/ДЕЙНОСТ получават от 1,600 до 3,000 лв на месец. Плюс пари за дрехи, големи ваканции и разни други бонуси. Да не говорим за други дейци на културата и духовното развитие или нашите учители, които въпреки образованието си и много трудната и ОТГОВОРНА работа получават също подигравателно ниски 300-500 лв на месец. Явно някой иска да разклати социалните устои на нашето общество, което и без това е разбито и обезличено за последните 26 год.

Има много по-сериозни въпроси за решаване и рязане, но някои платени писачи се опитват да ни хвърлят прах в очите с дребнавости. Аз също съм ползвала Библиотеката, така я наричахме в нашия курс на галено:))) Много ни помагаше и затова искаме да направим дарение! Време е Вежди пияндето да се изхвърли от тази "роля", която хич не му подхожда, но му я дадоха по партийна принадлежност..изглежда..

Успех на петицията, аз също я подписах и изпратих на колефи и приятели:)