В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста

Михаела

/ #313

2014-04-05 20:26

Чета коментарите и не мога да повярвам на очите си...Потресена съм!!Никога не съм вярвала,че човек може да каже,без страх от Бога и без капка съвест изречението "Евала,че го убиха" или "Браво на тях,да ги вдигнем на пиедестал"....Боже,Господи-какви хора сте вие???Познавах Николай,а не съм нито пикла,нито каква беше там,дето харесва мутри.Дори и да не е бил светец /какъвто не е никой от нас/,той не беше и дявол.Познавам обаче и сем.Карастоянови и искам да попитам хората,които са на тяхна страна-Вие познавате ли ги,когато така смело им сваляте шапка??Виждали ли сте какво правят те,как се държат и въобще какви хора и какви "уважавани лекари" са??Убит и убийци-това е казусът.Убито е младо,здраво и хубаво момче,независимо дали от сем.Карастоянови или от президента на Щатите,това е УБИЙСТВО хора.Не забравяйте,че никой не е застрахован от нищо в този живот и утре съвсем спокойно всеки един от вас може да е на мястото на Николай или на неговите близки.Тогава кой ще защитавате и ще имате ли сърце да кажете за своя близък "Евала,че го убиха"??