В подкрепа на Николай Радев и връщане на неговите убийци в ареста

Морис

/ #153 Морис

2014-03-21 20:20

Изразявам съболезнованията си към близките , за скръбта им , към загубеното ...
НО ми е крайно трудно да приема , ЧЕ: Личности , като Баща (зъболекар) и синовете му (анестезиолог и другият нямам представа какъв)...все хора образовани, висшисти са посегнали на един младеж по толкова брутален начин и са отнели живота му !!! Съдейки от публикацийте във ФБ-страницата "В памет на Ники" останах с впечатлението , че Ники е едно невинно и добро момче, което е работило , като гард (може би подведен, заблуден а може би по грешка)при НЕ безизвестните издирвани престъпници братя Галеви...Те научни работници не наемат....(а изглежда и друго всъщност не е работил...Но има ли значение ?!?) На негативни коментари всъщност там и не попаднах ,защото някой ги трие селективно , своевременно и старателно ... "За мъртвите или хубаво или нищо" , както се казва. Както и да е , НО нека , някой ми обясни от кога лекар е синоним на престъпник ??? Как така се е случило , че висшисти на такава възраст ( а най-възрастният на около 65год.)са били провокирани от това ДОБРО момче да излязат посред нощите и да дирят нещо , па то точно и от НЕГО невинният, добричкият, хрисимият заблуденият и подведен гард на братя Галеви . Та чак анестезиологът избягал от работа.... и събудил баща си за подкрепа... Далеч съм от идеята , че ставало въпрос за чест от една псувня...