Връщане на казармата в България

Томас

/ #47 Бягайте не става нищо.

2013-08-11 15:56

Истината е че не ми пука какво ще стане с България. Аз съм извън България вече 15 години, приятелката ми е бременна, тя не е българка. Майка ми беше убита от имотната мафия заради апартамента който имахме във София. Брат ми беше убит от пиян шофьор заедно със цялото му семейство, виновника е на свобода вече 3 години никаква справедливост не съм видял! Политиците само лъжат и крадат, толкова дни на протести и никаква реакция от тяхна страна! Дано Турция ни вземе та да живеете като бели хора. България е пълна с проблеми вие сте заплакали заради казармата. Вземете се разкарайте от България и не се обръщайте назад НИКОГА. Не милея за държавата от която не става нищо. Първите няколко години ми беше доста тежко, но сега вече съм се устроил тук и сега вече не искам и да чувам за тази престъпна, куромпирана и циганска държава циганите в България имат повече права от вас. Толкова много гняв съм събрал в себе си че съм готов да убивам политици, именно те са най - големия враг на Българина. Вземете прочетете чуждите медии какво пише за България, няма една добра дума, смешката на Европа.