Сигнал до Прокуратурата относно действията на Волен Сидеров

Иван Иванов

/ #21 Re: Не, не съм съгласен.

2013-06-18 06:57

#1: -

Здравейте.

Според мен този човек не е луд. Този човек е напълно нормален както всички граждани на България. Държи се така защото е афектиран от безобразието което търпим вече талкова години. През тези години се изредиха всички политически партии да ни управляват. Какво видяхме от тяхното управление? Променливо въртене на законите обслужващи една или друга олигархия и мофиотска структура. С пълен крах във всички  сфери на живота на българина, тотално обедняващ, изпаднал в безпризорност. Какво според мен следва от тук на там? Кардинална смяна на системата на управление. Модела / президенска република с политически-представен парламент/ се доказа като напълно порочен и грешен. Защото политическите партии са лобита,  разделящи и конфронтиращи хората. А разделения народ лесно се манипулира. Още по-вече, че партиите са икономически не ангажирани, както партиите съставени на браншова основа. Те са кърлежи за икономиката. И най-важното нещо. Ние българите отдавна сме загубили своя корен. Говоря за потомствен монарх, цар, крал или някой потомствен български владетел на когото по традиция да се кланяме, обичаме и уважаваме, който да ни представлява пред света. Както е във водещите страни в света. Не чужд поданник като Сакскобурготски-австриец, а българин да речем наследник на Симеон Велики. Който да бъде само представителната част на Българското, коректив и гарант за добро управление от двукамерен парламент съставен от партии сформирани на браншова основа. Поне да се учим от първите.....