В подкрепа на правителството на Бойко Борисов

Йовчо

/ #1230

2013-04-23 23:54

Чета колко са загрижени някои хора за пенсионерите които си оставиха да ги унижават около 100 год. Ами беше хубаво през комунизма, "ние се правим че работим, те се правят, че ни плащат"... Хубаво беше!? Всичките в града, т.е. в затворите, (ако панелката не е затвор, сигурно съм луд), защото там хранят и не е задължително да работиш. Колко човека останаха по селата да си гледат работата, а не да отидат в града и да мързелуват? Не бяха ли наивните пенсионери които "четирилетка" след "четирилетка" се редяха да гласуват за същите хора които ги бяха пропастили преди това 45 години (те нямат и въображението да си представят, че всичките правителства до 2009 г. са от едно "семейство", от една люпилня). Кога почнаха учители и други "високообразовани" да ровят по кофите? Май беше отдавна, не е от последните години феномена... А защо тези пенсионери се оставиха да им вземат спестяванията и те да станат частна собственост? Ако някой от многознаещите вряваджии успее да върне народните пари от офшорките - май тогава пенсионерите ще имат не по €700-800 пенсия, като в Белгия или Франция, а сигурно над €1000. Май не ги е изнесъл Бойко Борисов, напротив, той се опитва да ги внесе, и това е една от причините също за преврата срещу него (т.е. вас). До към 2004-5 някъде, май единствената чужда компания инвестирала в България беше само Шел, другите "чужди" инвеститори май си бяха все български. А, че пенсионерите от панелките са си и егоисти, то това също не е за коментиране. Аз да съм сега добре, пък след мене какво ще става няма значение...