Връщане на казармата в България


Гост

/ #35

2013-03-27 21:07

Не трябва да има казарма , защото във нея няма да станат младите по - силни , добри , отговорни и традиционното закостеняло мислене , че там се става мъж ! Живеем в модерни времена , в които като знам преди как наказваха за най малкото нашите момчета ще карат 20 а не 2 години в казармата ! Разпуснато поколение върлува сега и нали се сещате , че глезените богаташки хлапета ще газят по- скромните, бедните , слабите наши бъдещи мъже а аз вярвам , че никой не би искал детето му да бъде подложено на нещо подобно ! А това е реалността а дори и да не бяха такива време тези дето са били знаят , че и самите военни там те газят как си искат ! Просто няма място за казарма по-добре е да има подготовки през учебните ваканции през лятото а не да се прибягват до такива крути мерки ! Пък и не виждате ли как някои хора си възпитават децата се избиват и убиват по училища , дискотеки и на улицата ! Е в казармата няма кой да пази децата ни ! Те педагозите в училище не успяват та камо ли тези в казармата да успеят ! Аз веднъж се сбих с един друг 1 година по-старши и после Старшината както и други , от ротата ми викат "Браво добре го натупа тоя " е представете си ! Ама този който бих беше як и много добре знаеше какво прави ! Не съм малтретирал никого но и мен не са ме малтретирали но съм виждал и чувал за много такива случай и помислете през призмата на сегашната обстановка и обществено - социален ред колко лошо ще е да има казарма !