Връщане на казармата в България
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Връщане на казармата в България
|
Гост |
#12013-02-10 11:22Много точна и много на място! |
|
| |
|
Гост |
#22013-02-10 11:32Без задължителна армия, нацията загива ! |
|
| |
|
Гост |
#32013-02-10 11:34Трябва да се върне задължителната казарма ! Както се казваше едно време - жена, която не е раждала, не е жена и мъж, който не е ходил в казарма, не е мъж. |
|
| |
|
Гост |
#42013-02-10 11:35За! |
|
| |
|
Гост |
#5 #52013-02-10 11:44Без армия за никъде не сме :)) |
|
| |
|
Гост |
#62013-02-10 12:00Народ без собствена армия, храни чужда!!!! |
|
| |
|
Гост |
#82013-02-10 12:53За Велика и Обединена България - такава, за каквато са се борили дедите ни! |
|
| |
|
Гост |
#92013-02-10 15:44Само българската армия, българските мъже са защитавали и могат да защитят България! Всички запазиха армиите си и тяхната боеготовност. Само нашите некадърни политици години наред съсипват всичко, включително армията. |
|
| |
|
Гост |
#102013-02-10 16:21Върне ли се казармата отивам ! Независимо , че съм момиче |
|
| |
|
Леля |
#11 казарма2013-02-10 19:30Нали заклеймиха Вългарската Армия ,като нещо много лошо.Защо допуснахме всичко това? Защо военните пушиха само цигари в знак на протест а не направиха необходимото?"Който не храни своя армия ,храни чужда" -българска поговорка |
|
| |
|
Гост |
#122013-02-10 19:32Трябва да има минимум една година наборна воянна служба за да се научат бъдещите български мъже на отговорност,работа в колектив,дисциплина и как да оцеляват във военно временна обстановка. |
|
| |
|
Гост |
#132013-02-10 19:39Не превръщайте това свято начинание в търгашество! |
|
| |
|
--- |
#142013-02-10 22:47Да, България трябва да има силна армия, но само при условие, че върнем България на българите, защото не искам нашите младежи и девоки да бъдат въвлечни във военните авантюри на НАТО и да загиват служйки на чужди интереси. |
|
| |
|
Гост |
#152013-02-12 19:34Когато България е имала нормална /наборна/ армия, държавата ни е съществувала, а когато армията ни е била слаба - държавата България не съществувала като такава на политическата карта !.. |
|
| |
|
Гост |
#162013-02-23 00:38Смях! На който му се ходи в казарма - да ходи. Даже и заплати дават. |
|
| |
|
Гост |
#17 Re:2013-02-23 19:20Браво моме! |
|
| |
|
Гост |
#182013-02-23 22:42Напълно съм съгласен, че трбва да имаме казарма! И то не само заради силната нация, ами заради дисциплината на хората завършили училище! |
|
| |
|
Гост |
#19 Re: :)2013-02-23 22:44#3: я ,се стягайте ! |
|
| |
|
Гост |
#202013-02-23 22:46Бездействието ви довежда до все по идиотски идеи |
|
| |
|
Дер Фрайхер |
#21 Ефективност на тази петиция2013-02-24 23:57Моля,всеки,който му харесва инициативата,да каже на колкото се може повече съмишленици,за да се разпространи мълвата и да се подадат колкото се може повече подписи.Предварително благодаря и с наслука ! Напред към победа ! |
|
| |
|
Гост |
#222013-02-25 22:01Войната е едно от най-ужасяващите неща. Вместо да има задължителна казарма е по-добре да се инвестира в по-добро и обширно образование, също така в запазване и разпространяване на християнската религия, защото по този начин ще се избегнат конфликтни ситуации. Всеки има право на избор, които иска да става военен има казарма за него, както някои вече каза, даже и заплати биват предлагани. Но насилствено да вкарваш млади момчета в опростена и агресивна атмосфера за 2 години от живота им, като същевременно ги лишаваш от възможност да преследват целите си си е престъпление срещу тях самите. |
|
| |
|
Гост |
#23 Re:2013-02-26 00:43Никой не кара никой да прави нищо насила .За това е тази петиция.Това е демократичния начин,това не е фашизъм.Моля,без излишни изказвания. |
|
| |
|
Гост |
#242013-02-26 17:12Армията беше умишлено унищожена през годините защото се знаеше , че рано или късно ще стане това което става в момента на улицата и армията да не може да вземе властта ! Когато армията е на власт тя забранява категорично партиите и закрива парламента ! Оставям изводите на вас ! |
|
| |
|
Гост |
#252013-02-26 18:08аз съм "за" ,но казармата не трябва да бъде повече от 6 месеца,просто първоначално основно военно обучение,синтезирано и сбито,да се дадът малко наряди,малко караули и т.н. но не повече,живота е много забързан вече,аз карах казарма м/у колежа и задочно надстройване в университета ,а за 6 месеца казарма,бях много затъпял в професионално отношение,трябваше ми месец четене за да вляза отново във форма.Да не говорим, че заради казармата се наложи да напусна и работата която бях започнал за да си издържам задочното надграждане! |
|
| |
|
Има ли нещо, което искате да промените?
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
НЕ на произволните задържания: Свобода за Стоян Колев до доказване на вината
2 613 подписи
2 613 Подписи / 7 дни
22 Jun 2026
Призив за решителни действия срещу енергийната империя на Христо Ковачки!
926 подписи
487 Подписи / 7 дни
18 Jun 2026
Мальовица има нужда от развитие, а не от ново изоставяне.
654 подписи
468 Подписи / 7 дни
19 Jun 2026
Запазване на условията за дистанционно обучение и прозрачност при промените в Икономически университет – Варна
157 подписи
157 Подписи / 7 дни
25 Jun 2026
Петиция за премахване на бетона и разкриване на античното сърце на Могиланската могила във Враца
327 подписи
150 Подписи / 7 дни
2 Jun 2026
Петиция за запазване на оригиналния вид на бившия концлагер „Белене“ – публична държавна собственост – и отнемане на правото на управление на имота от община Белене поради неизпълнение и подмяна на ре
137 подписи
137 Подписи / 7 дни
20 Jun 2026
За реформа на следобедния сън в детските градини - право на избор и тихи занимания
369 подписи
112 Подписи / 7 дни
15 Jun 2026
Да спасим децата от хазарта! За забрана на рекламата на хазарт
10 900 подписи
90 Подписи / 7 дни
2 Dec 2022
НЕ на поредното увеличение на цената на водата в град Русе!
73 подписи
73 Подписи / 7 дни
20 Jun 2026
В подкрепа на възстановяването на историческото име на парк „Оборище“
60 подписи
60 Подписи / 7 дни
25 Jun 2026
Гражданска петиция в подкрепа на изграждането на магазин Lidl в град Банско!
107 подписи
56 Подписи / 7 дни
17 Jun 2026
За поставяне на камери за контрол на скоростта на ул. „София“ в гр. Банкя
42 подписи
42 Подписи / 7 дни
23 Jun 2026
ДА СПАСИМ ЯЗОВИР НИКОЛОВО: РЕМОНТ НА ДИГАТА, ОТЧЕТНОСТ И НОРМАЛНО ВОДНО НИВО
326 подписи
39 Подписи / 7 дни
15 Jun 2026
Подписка за подобряване на обществения ред и сигурността в Ботунец
38 подписи
38 Подписи / 7 дни
24 Jun 2026
Peticiq.com
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.