Peticiq.com

ПЕТИЦИЯ за достойно заплащане и подобряване на условията на труд в музикалните, в музикално-сценичните и в танцовите културни институти в България

ПЕТИЦИЯ за достойно заплащане и подобряване на условията на труд в музикалните, в музикално-сценичните и в танцовите културни институти в България / Съобщения / Петицията е внесена / Коментари


Гост

#1

2021-12-20 08:56

Благодаря за информацията!До резултат!!!! Приятен ден и на Вас.