Петиция срещу фермата за норки в с. Любен Каравелово - до Варна
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция срещу фермата за норки в с. Любен Каравелово - до Варна
|
Гост |
#12015-06-02 12:28Броят на изродите у нас постоянно расте и построяването на тази ферма показва че за пари собственика би преминал през много злодеяния за да ги изкара... |
|
| |
|
Гост |
#22015-06-02 12:52Толкова лицемерно е нашето "демократично" общество. По цял ден гледаме за холокоста, а някои искат да го приложат на практика в наши дни, говорейки за "демократично, безболезнено умъртвяване". Е, не е на хора, но по-лошо - на беззащитни същества, от които само можем да се поучим. Колкото повече остарявам, толкова повече се отдалечавам от себеподобните се и минавам на страната на тези, които не могат да говорят, но изглежда са по-хуманни от нас. |
|
| |
|
Гост |
#32015-06-02 14:49VARVARII IZRODSKII DANO V MAKI STRADATE DOKAT DISHATEEE BELI DNI DA NEVIDITEE |
|
| |
|
Гост |
#42015-06-02 16:20Смятам, че извършваната дейност не е хуманна. Има различни начини да се изкарват пари, но не мисля, че живота на друго живо същество може да се размени за хартийки. Срам и позор за тези хора. Срам и позор, че тази държава позволява подобна дейност! |
|
| |
|
Гост |
#52015-06-02 16:33Защото нито едно животно не заслужава това!!! А още повече, за да може някое лигаво, безчувствено създание да се перчи с техните кожички!!!!!!!! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2015-06-02 16:37- Date of removal: 2015-06-02
- Причина за премахване: ??????...
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2015-06-02 17:00- Date of removal: 2015-06-03
- Причина за премахване: ??????.
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2015-06-02 17:05- Date of removal: 2015-06-03
- Причина за премахване: ??????.
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2015-06-02 17:10- Date of removal: 2015-06-03
- Причина за премахване: ??????.
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2015-06-02 17:15- Date of removal: 2015-06-03
- Причина за премахване: ??????.
|
НПО "Осем зъба" |
#11 Сериозно2015-06-02 17:22Стига простотии, дайте да видим няма ли начин собствениците на фермата да ни плащат "такса спокойствие", та да ги оставим на мира. |
|
| |
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2015-06-02 17:37- Date of removal: 2015-06-03
- Причина за премахване: ??????.
|
Гост |
#132015-06-02 17:37Каква ли нужда има така нареченият хомо сапиенс да избива прекрасните животни? За да се обличат безмозъчни идиотки с кожите им и да си въобразяват, че са много красиви, а това са кървави дрехи!!! |
|
| |
|
Гост |
#142015-06-02 17:49Изроди |
|
| |
|
Боклук |
#15 Re:2015-06-02 17:50 |
|
| |
|
Гост |
#162015-06-02 17:52Подписах,защото съм против насилието над животните! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2015-06-02 17:56- Date of removal: 2015-06-03
- Причина за премахване: ??????.
|
Гост |
#182015-06-02 18:07потписах 6тото сам ръп |
|
| |
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2015-06-02 18:08- Date of removal: 2015-06-03
- Причина за премахване: ??????.
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2015-06-02 18:10- Date of removal: 2015-06-03
- Причина за премахване: ??????.
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2015-06-02 18:11- Date of removal: 2015-06-03
- Причина за премахване: ??????.
|
Гост |
#222015-06-02 18:13Трябва да спрем този ужас.Подобни ферми, но за лисици в Норвегия и Швеция са отдавна минало.България обаче заради мафиотската структура на държавата се развива всичко което е извън закона.С общи усилия ще успеем да я спрем. |
|
| |
|
Виктория |
#232015-06-02 18:15Обичам животните и се боря против всички които ги измъчват или убиват! |
|
| |
|
Гост |
#242015-06-02 18:32Zashtoto sym CHOVEK !!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#252015-06-02 18:37ЗАЩОТО НЕ МОГА ДА ТЪРПЯ ИЗДЕВАТЕЛСТВА НАД ЖИВОТНИ ХОРТА ОТ ЗЛОБА ИЗКРЕЗВАТ. ЗНАЕТЕ ЛИ , ЧЕ В НЕПАЛ НА ВСЕКИ ПЕТ ГОДИНИ ИМАТ РИТОАЛ НЕ МИ СЕ ПИШЕ КАКВО ПРАВЯТ РАНО ИЛИ КЪСНО СЪДБАТА ВРЪЩА НА ТЯХ БЪРЗО ГО ВЪРНА ДА НЯМА ВЕЧЕ ПЕТИЦИИ ХОРАТА ДА ДОБРИ И ХРИСИМИ |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.