ДА СПАСИМ ТЕАТЪР "ЛЮБОМИР КАБАКЧИЕВ" Казанлък
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДА СПАСИМ ТЕАТЪР "ЛЮБОМИР КАБАКЧИЕВ" Казанлък
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2012-04-29 03:50- Date of removal: 2012-04-29
- Причина за премахване:
|
Гост |
#22012-04-29 09:21Опитите за театрална реформа,са поредният балон. Както и предишната реформа, единственото, което се получи е: напрежение, липса на мотивация за добре свършена работа.Днес политиката на М-во на културата е в статус "ЛУДА ПЕПЕРУДА"...Бъдете пример за гражданска позиция и пример за всички актьори в България, част от които, уви са недоволни от ширналата се халтура из театрите, но си мълчат... |
|
| |
|
Гост |
#32012-04-29 09:40Възмутимо неподходящ човек за управата на театъра . |
|
| |
|
Гост |
#42012-04-29 09:48Подкрепям и с подписа си Протеста на колегите си от Театър Любомир Кабакчиев - Казанлък. Любопитен съм какъв е бил съставът на комисията, определена от М-вото на културата, която е определила г-жа журналистката да стане директор на театъра. Лошото е, че правителствата се сменят, а чиновниците, от които зависят артистите и театралните служители, остават. Същите тези чиновници унижиха русенските артисти и русенската публика като взеха решение да открият Голямата сцена на театъра в Доходното здание през 2006 година със спектакъл на друг театър, а не със спектакъл на Русенския театър. Тогава в репертоара на театъра ни имаше един прекрасен спектакъл "Железният светилник" постановка на Асен Шопов, в който участваше цялата трупа. Правото да открият сцената си бе на русенските артисти, но не би! Чиновническа му работа!
|
|
| |
|
Гост |
#52012-04-29 11:08Подкрепям всички добри намерения за спасяването на българската култура... Тя е най-достойното ни лице пред света... Успех! |
|
| |
|
Гост |
#62012-04-29 11:59гостували са в града ни. невероятни са. подкрепиам ги напълно |
|
| |
|
СЪБУДИ СЕ!!! |
#7 ПАЗИ КУЛТУРНО-ИСТОРИЧЕСКИТЕ ПАМЕТНИЦИ2012-04-29 14:14МЛАДИ ХОРА! СЪНАРОДНИЦИ! НА ВАС БЪЛГАРИЯ РАЗЧИТА! НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ БЪЛГАРСКАТА ИСТОРИЯ ДА БЪДЕ ЗАТРИТА ! НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ БАТАК ДА СТАНЕ МИТ.НАРОД БЕЗ ИСТОРИЯ И КУЛТУРА Е ОБРЕЧЕН НА ОБЕЗЛИЧАВАНЕ! подкрепете Петицията до Юнеско за Опазване и Вписване в списъкана Юнеско на Църква-костница гр.Батак- БЪЛГАРСКАТА ГОЛГОТА! ПРИСЪЕДИНЕТЕ СЕ В СЪЩИЯ САЙТ НА АДРЕС: www.peticiq.com/kostnica_batak НЕ БИВА ДА ДОПУСНЕМ ИЗВЪРШВАНЕТО НА СВАТБИ И КРЪЩЕНЕТА НА ТОВА СВЯТО МЯСТО ПРОПИТО С КРЪВТА НА 2000 НАЦИОНАЛНИ ГЕРОИ ДАЛИ ЖИВОТА СИ ЗА СВОБОДАТА НА БЪЛГАРИЯ! ТОВА Е МАСОВ ГРОБ, А НЕ ОБИКНОВЕН ХРАМ! ЧЕТЕТЕ ДОПИСКИТЕ НА МАКГАХАН ОТ 1876Г., ЗАПИСКИ НА З.СТОЯНОВ. ПАЗЕТЕ ИСТОРИЯТА ! РАЗПРОСТРАНЯВАЙТЕ ПЕТИЦИЯТА. |
|
| |
|
Гост |
#82012-04-29 15:31Като казанлъчанин и внук на Петър Топузов, създателя на Музея, подкрепям петицията ви, съграждани! |
|
| |
|
Гост |
#102012-04-29 18:10Вън политиката от театъра! |
|
| |
|
Гост |
#112012-04-29 23:20Подкрепям трупата,защото скоро гледах спектакълът им "Змеьова сватба"...Играят като ..."обладани"Такива хора имат право на искания!!! |
|
| |
|
Гост |
#12 Re:2012-04-29 23:27#11: - Точно! Като "обладани" в Змейовата си сватба. С новата си директорка няма да са обладани, а зомбирани, ако и позволят разбира се!
|
|
| |
|
Гост |
#132012-04-29 23:32върнете стария директор |
|
| |
|
ПИТАНКА |
#14 Re:2012-04-29 23:47#2: - "ХАЙДЕ ДА ВИДИМ ... НОВАТА СЕДМИЦА И БЕЗПЛАТНИТЕ СПЕКТАКЛИ - ОСВЕН ПРИЯТЕЛИТЕ ДЕТО ЩЕ НАПЪЛНЯТ ЗАЛАТА, КОЛКО ОТ ГРАЖДАНИТЕ ЩЕ ДОЙДАТ ДА ГЛЕДАТ ПОСТАНОВКА НА КАЗАНЛЪШКИЯ ТЕАТЪР ... АКО НЯКОЙ МИ ИЗТРИЕ КОМЕНТАРА, ЗНАЧИ ИМА ЦЕНЗУРА ОТ ТЕАТРАЛИТЕ, ЗАЩОТО ГИ Е СТРАХ, ЧЕ БЕЗ СИГУРНИ ПАРИ НЯМА ДА ОЦЕЛЕЯТ ... АКО МОГАТ ДА ОЦЕЛЕЯТ СЪС СОБСТВЕНИ ПРИХОДИ ЗАЩО СЕ ПОЛУЧАВА ТОВА КОМЕНТИРАНЕ ... |
|
| |
|
Гост |
#15 Re: Re:2012-04-30 00:07многоооооооо от ГРАЖДАНИТЕ са ПРИЯТЕЛИ на театъра и това стана ясно през последните дни |
|
| |
|
Гост |
#16 Цветомир Цанков2012-04-30 03:50Ако аз попадна пак в Казанлък, и пак се играе ЗМЕЙОВА СВАТБА, ще отида с пълно съзнание... Никой няма да ви изтрие коментара, щото никой не се страхува от хора като вас - хората достатъчно са оценили моженето на тази трупа... Оставете приятелите... Да, и без тях не става - но спектаклите правят впечатление и се оценяват извън Казанлък... |
|
| |
|
Гост |
#17 Re: Цветомир Цанков2012-04-30 03:58и защо в тази държавица, в която живеем, не си даваме сметка, че ШИРНАЛАТА СЕ ХАЛТУРА се дължи главно на тъпите телевизионни изяви на актьори, които са можещи, но телемашината ги превръща на пълни ТЕЛЕта, и те не си дават сметка за това... Така де - умни са, дават си сметка, но масовият телевизионер, когато стане масов ТЕАТРАЛЕН потребител... Леле мале, гледай какво става - безсмислено пълни салони... Ще перифразирам един надпис от тоалетна някъде си, преди време - СЛЪНЦЕ ГРЕЕ, ВЕЕ ВЯТЪР - СЕЛЯНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР... Жалко е - затова трябва да крепим точно независимите от медиите театрални институции - особено ако са у ПРОВАНСА - това не значи че са за изхвърляне - напротив - това гарантира КАЧЕСТВО на спектаклите им - и нека това качество да е за сметка на количеството, но да съществува!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#18 Re: Re: Цветомир Цанков2012-04-30 04:00в масовото съзнание театърът се асоциира точно с безбожно халтураджийство и за това телевизията от години насам прави целенасочени усилия!!! Жалко, но факт!!! |
|
| |
|
Гост |
#192012-04-30 08:59Диагноза Хапчета за тия и ония, но не и за пуста тъпотия. В.Т |
|
| |
|
Гост |
#202012-04-30 10:522012 година, е година, в която си отидоха златни имена на българската култура и театралния свят...Не е нужно да стъпчем основите на нещо ,което ще се върне като бумеранг върху цялата нация, бумеранг на невежество и духовна слепота... |
|
| |
|
Гост |
#212012-04-30 14:15Там от където мине ГЕРБ остава Веселин Маринов |
|
| |
|
Гост |
#222012-04-30 23:24Успех!!! |
|
| |
|
Plamen Nestorov Dechev |
#23 Teatera2012-05-01 01:40Kogato bashta mi beshe secretar na 4italishte "Iskra", se sabiraha pari ot vsi4ki predpriatia i ot budjeta na obstinata za da ima Kazanlak dobar teater. Ne e lesno da se poddqrja samodeina deinost na visoko nivo, no imenno tova e darjalo balgarite i tiahnoto duhovno samosaznanie. |
|
| |
|
Гост |
#242012-05-02 00:08Управлява се с харизма,а не с назначение! |
|
| |
|
Гост |
#252012-05-02 09:20Spasete teatara i Balgarskata kultura, kojato e napat da bade unishtojena poradi nekompetentnost i nezainteresovanost na Otgovorni litca .Bez kultura edna darjava njama badeshte !!! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.