Атанас Ганев - директор на ДТ "Йордан Йовков"
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Атанас Ганев - директор на ДТ "Йордан Йовков"
|
Петя |
#12011-05-14 18:00Моля, дайте Вашият подпис ако споделяте това мнение. |
|
| |
|
Гост |
#2 Re:2011-05-14 22:03 |
|
| |
|
Жулиета Великова |
#3 Re: Re:2011-05-15 11:03Напълно подкрепям написаното от Нели Господинова! |
|
| |
|
Гост |
#42011-05-15 14:51за толкова добър професионалист, коментарите са излишни...... |
|
| |
|
Гост |
#52011-05-15 15:08Освен ,че е голям в театъра господин ганев е и ГОлем ПИЧ! |
|
| |
|
Гост |
#62011-05-18 13:21Първо- за мен е особено значимо това, че някой е организирал тази петиция. Това обстоятелство е показателно, че все още, слава на Бога, има съществени хора. Второ - за Атанас Ганев.....само, който не се е "докосвал" до него не знае, че този актьор и човек няма да бъде забравен НИКОГА! В това е проблема на тези, които се опитват да го смачкат. Дори те, обаче знаят, че това е невъзможно! Това е още по-големият им проблем :)! |
|
| |
|
Гост |
#72011-05-20 01:52Каквото посееш, това ще пожънеш. Вселенски закон. Хей, нов директоре? Как си представяш, че ще те пенсионират? |
|
| |
|
Гост |
#82011-05-20 01:59Лошите хора са ужасно сигурни, че никога няма да си платят. Защо ли? Подозирам, че глупостта им се предава по наследство. |
|
| |
|
Гост |
#92011-05-22 16:12 Честит празник! Честит празник на духовно богатите! Честито на всички, които със сърцето и душата си са поставили себе си в служба на хората! Честит празник, Ганев !... и не унивай! Безчестните и мерзавците не са в състояние да убият човешкото достойнство! Отровните им стрели не са в състояние да унищожат кадърността, чистотата, ТАЛАНТА... Страхът и безчестието са нещо ужасно..., а какво прави високомерието и невъзпитанието на един самовлюбен властелин?... Аз питам "управляващите" културата в България, знаят ли колко таланти на България гинат в момента?...Защо? Честит празник, г-н Ганев! "Не се гаси туй , що не гасне!" |
|
| |
|
Гост |
#102011-05-26 20:01коментирам тази петиция !! |
|
| |
|
Гост |
#112011-05-30 02:30no comment Името говори за делата |
|
| |
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2011-05-31 09:46- Date of removal: 2011-05-31
- Причина за премахване:
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2011-05-31 21:13- Date of removal: 2011-06-01
- Причина за премахване:
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2011-06-01 11:31- Date of removal: 2011-06-01
- Причина за премахване:
|
Петя |
#152011-06-01 17:37Моля за обективни коментари, без пошлост и лични отношения! |
|
| |
|
Гост |
#162011-06-03 19:24Мястото на режисьора и актьора е в театъра! |
|
| |
|
Гост |
#172011-09-14 22:04Тъжна история... |
|
| |
|
Гост |
#182011-11-21 16:25Za men ne e normalno,sled vsi4ko,koeto pro4itam za tozi 4ovek,sled dumite ,koito 4uvam ot moi priqteli,na koito vqrvam bezrezervno,tozi 4ovek,da e van ot teatara.Tova,4e d-vata ni e absurdna go znaq,za tova ,predi 22g q napusnah,no pitam do koga 6te 4eta absurdni ne6ta?I,malkoto talanti ,koito ostanaha v Bg,ne se cenqt.Ne mi e obqsnimo,ne me karaite da prodalgavam ,da se sramuvam,4e sam Bg! |
|
| |
|
Гост |
#192012-03-08 15:31Петицията е истинска! Стига сме загърбвали културата и талантите ни заради наши хора - печалбарство! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от администратора на сайта. (Покажи подробности)
2012-03-21 15:46- Date of removal: 2010-05-29
- Причина за премахване: spam
Тази публикация е изтрита от администратора на сайта. (Покажи подробности)
2012-03-21 19:10- Date of removal: 2010-05-29
- Причина за премахване: spam
Тази публикация е изтрита от автора на петицията. (Покажи подробности)
2012-06-26 13:49- Date of removal: 2012-06-28
- Причина за премахване:
|
ник |
#23 Бог да го прости!2012-09-16 09:36Може би не е уместно тази петиция да има вече тук. |
|
| |
|
ник |
#24 Манолова,2012-09-18 09:30ти чувство на срам нямаш ли? Човека го няма вече, а ти какво - ще си правиш актив за сметка на паметта му ли? Петицията ти вече е абсолютно безсмислена и проява на лош вкус, липса на такт и липса на елементарно възпитание! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от администратора на сайта. (Покажи подробности)
2012-11-16 21:14- Date of removal: 2010-05-29
- Причина за премахване: spam
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.