Петиция за отказ от съслужение с Цариградския (Истанбулския) патриарх Вартоломей
Петиция за отказ от съслужение с Цариградския (Истанбулския) патриарх Вартоломей / Съобщения / Благодарности / Коментари
|
Гост |
#12025-12-28 16:36Слава Богу ! Веднага трябва да стартира подписка за ЦНС ! Архиереите да не импонират на политиците защото само римокатолиците се занимават с политика затова и папата е и държавник ! Църквата не е политическа организация ! |
|
| |
|
Гост |
#22025-12-28 16:49Амин! Бог да пази България! |
|
| |
|
Гост |
#32025-12-28 17:19Думите ми са: " Да, да." |
|
| |
|
Гост |
#42025-12-28 21:12Слава Богу! |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2025-12-29 07:32- Date of removal: 2025-12-29
- Причина за премахване:
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2025-12-29 07:37- Date of removal: 2025-12-29
- Причина за премахване:
![]() Anonymous |
#72025-12-29 08:11Нищо добро не ни чака, когато се отдръпваме от истината. Предадеш ли истината, ти предаваш и пътя, и живота, и Христа Бога Нашия! За предатели на Спасителя, спасения няма, за справка - съдбата на юда! Каква жалка пародия се разигра отново, предателство и отстъпление в името на "единството" ! Не се Причестявайте от ръката отстъпници и предатели, защото и вие ставате такива! Търсете честни и Верни Епископи, и свещеници, не предавайте Бога с "послушание" към отстъпници и предатели, защото кръвта на мъчениците ще ви удави! дяволът винаги така си е действал, от както свят светува - размива границите между истината и лъжата, и обърква всичко. А Светиите постоянно се опитват да поправят тези граници, за да показват на хората правилната посока, и верния път водещ към спасение! Благодат при отстъпници няма ! Бог ще запази Верните, дано просветли и помогне на обърканите, а за топло-хладните то е ясно! Дано с чиста вяра и праведни дела се обдарим с Милостта Божия! Масовото Отстъпление на епископите ни е много по-страшно от разкол, защото разкола все пак ти оставя някакъв избор. |
|
| |
|
Гост |
#82025-12-29 17:47Нищо добро не ни чака, когато се отдръпваме от истината. Предадеш ли истината, ти предаваш и пътя, и живота, и Христа Бога Нашия! За предатели на Спасителя, спасения няма, за справка - съдбата на юда! Каква жалка пародия се разигра отново, предателство и отстъпление в името на "единството" ! Не се Причестявайте от ръката на отстъпници и предатели, защото и вие ставате такива! Търсете честни и Верни Епископи, и свещеници, не предавайте Бога с "послушание" към отстъпници и предатели, защото кръвта на мъчениците ще ви удави! дяволът винаги така си е действал, от както свят светува - размива границите между истината и лъжата, и обърква всичко. А Светиите постоянно се опитват да поправят тези граници, за да показват на хората правилната посока, и верния път водещ към спасение! Благодат при отстъпници няма ! Бог ще запази Верните, дано просветли и помогне на обърканите, а за топло-хладните то е ясно! Дано с чиста вяра и праведни дела се обдарим с Милостта Божия! Масовото Отстъпление на епископите ни е много по-страшно от разкол, защото разкола все пак ти оставя някакъв избор. |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.
