Бойкот на всички руски и белоруски стоки и услуги в България
Бойкот на всички руски и белоруски стоки и услуги в България / Съобщения / Фейсбук група "Бойкот на всички руски и белоруски" / Коментари
|
Гост |
#12022-03-31 16:58Не мога да гласувам , понеже съм наказан! Остават ми 24 дни! |
|
| |
|
Гост |
#22022-03-31 18:18Спрях да купувам нискокачествените руски боклуци доста отдавна още по времето на соца.
Сега с тази брутална инвазия срещу Украйна мотивацията ми е още по голяма.Ако може и да конфискуваме имотите на тези натрапници у нас ще е още по добре!
|
|
| |
|
Гост |
#32022-04-01 07:21Не мога да гласувам, защото след това ще трябва да си отрежа ръката!!!!!!!
Тук
|
|
| |
![]() Anonymous |
#42022-04-01 11:12Това означава ли, че подкрепяте фашизма в сърцето на Европа, в 21 век? Защото там войната е от 8 години. Къде бяхте през това време? |
|
| |
|
Гост |
#52022-04-01 18:06Що не си ебеш майката травестит! Да не се беше раждал уроде. |
|
| |
|
Гост |
#62022-04-05 07:21Еми тогава ще трябва да зарежете всичко което използвате, защото в основата си е 80% в руски суровини и ресурси. Тъпа група. П.П. А карате ли си колицата ??? |
|
| |
|
Гост |
#72022-04-09 12:46Идиот...
Хайл Хитлер |
|
| |
|
Йохохо и бутилка ром ...опаа ... водка със сельодка... |
#8 рекламация на петицията ви...2022-04-23 08:11Ако не сте ползвали руски продукти в последните 10год ... Моля да не давате мнение , тъй като сте много изпростели от ползването на непроверени други/ неруски/ стоки, които заливат пазара в бг . Ползвам прекрасни продукти от руския пазар . Стоки, които нямат аналог по ефективност екологичност, качество и цена в целия свят. И благодарение на завишения контрол над руски стоки напълно се доверявам на това което купувам днес. Съвършени са, дори и опаковките им са биоразградими .... А за вкусните храни няма да говоря точно на вас, види се, че сте тотално изостанали какви постижения има днес на пазара. Така , че може да си избършете задниците с вашата петиция. ... Понеже помним времена когато се забраняваха пък западни стоки , така че ще ви кажем, че тоя филм сме го гледали.... Тогава носихме дънки и слушахме западна музика и т.н.... сега Ко правим !!!?????????? Народе???? Благодаря, ако ме прочетохте до края. Ай със здраве и светли празници... дано разум ви дойде да не се месите, кой какво да купува. |
|
| |
|
Иво |
#9 Смях,2022-05-27 06:07с голями усилия ,ще събереш макс 500 подписа. |
|
| |
![]() Anonymous |
#102022-05-28 13:21Гледай да не стане така че да припкаме при батко Лукашенко за помощ за храна и бензин както правят умните литовци. |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.
