Да изгоним циганите от кв.Меден Рудник
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Да изгоним циганите от кв.Меден Рудник
|
Гост |
#12016-04-05 06:54Нямам нищо против хората, а против манталитета им. А и всичко отрицателно е в Меден Рудник |
|
| |
|
Гост |
#32016-04-05 08:02zashtoto nqmat mqsto v kompleksa |
|
| |
|
Гост |
#52016-04-05 14:04marsh |
|
| |
|
Гост |
#62016-04-05 14:11Не заслужават да са сред цивилизацията. Ни най-малко усилие не правят за каквато и да е промяна към по-добър живот. Те са паразити, които не стига че живеят на наш гръб, но и ни пречат и тормозят. |
|
| |
|
Обезумял гражданин |
#72016-04-05 15:39Изнасилват, убиват, изхранват се на гърба на народа, не работят, множат се като бълхи и се качват на главите ни! Гадни и нагли пиявици! То е ясно, че мангалите в парламента няма да си мръднат и малкото пръстче, така че ние сами трябва да си решим проблема. НА САПУН, ГНУСНИ ЦИГАНИ! |
|
| |
|
Гост |
#82016-04-09 08:31Защото циганите са боклуци и търтеи и трябва да измрат |
|
| |
|
Гост |
#92016-04-17 19:48Крайно време е тези цигани да се махнат от комплекса!!!!!!!!! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.