Оставка на Миглена Кунева като министър на Образованието
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Оставка на Миглена Кунева като министър на Образованието
|
Гост |
#12016-03-02 11:11Защото съм българка и желая и децата ми да имат българска идентичност и да се гордеят с нея... |
|
| |
|
Един Българин Гост |
#22016-03-02 13:40По няколко причини: |
|
| |
|
Гост |
#32016-03-02 15:21Това е безумие да се махнат народните танци от училищата!!! Напротив трябва да се увеличат часовете и да се популяризират и адмирират! Да започват децата ни училище с химна,да се напълнят учебните стаите с герба и знамето ни ,както и с ликовете на велики българи,възрожденци,народни будители!!! |
|
| |
|
Гост |
#42016-03-02 15:22Защото ми омръзна разни малоумници да се упражняват на гърба на децата ни. България е една , и ако ние не я защитим няма как да чакаме защита от продажници. |
|
| |
|
Гост |
#52016-03-02 15:49
| ||
|
| |||
|
Гост |
#62016-03-02 16:37Защото е срамно и позорно най-долната продажница да оказва въздействие за начина на образованието на българските деца, т.е. да ги осакатява с извартеното си еврогейско мислене! ЗА тоя пост е нужен човек светъл, неопетнен, родолюбец, достоен и честен българин! А то сега крадецът вика "дръжте крадеца"... |
|
| |
|
Гост |
#72016-03-02 16:50Защото ''бивша'' кому Пръмова е АНТИ-българка и унищожава всичко българско! |
|
| |
|
Гост |
#82016-03-02 17:23Искам промяна! |
|
| |
|
Гост |
#92016-03-02 18:06Защото ми омръзна от бездушни европеизирани министри,които нямат представа от образование ,които не са образовали никого,но с размах унищожават всичко хубаво и свято българско! |
|
| |
|
Gost 10 |
#102016-03-02 18:41Zashtoto i slepite i gluhite razbraha,4e iskat da ni unishtojat kato nacia...samo tezi korumpirani politici,koito ni upravliavat imat naglost i debeloo4ie vse oshte da prodaljavat da si palniat gushite...i da sa nevinni ...i NEOSADENI ZA NISHTO!!!BEZOBRAZIE!!!
|
|
| |
|
Гост |
#112016-03-02 19:22Обичам Родината |
|
| |
|
Гост |
#122016-03-02 19:31Защото съм българин !!! |
|
| |
|
Гост |
#14 Re: Re:2016-03-02 20:47Zashtoto e prodajnica i nekadarnica koqto nqma ni nai-malka predstava ot NASHATA ISTORIQ,ne q xaresvam.da se maxa, |
|
| |
|
Tel Bod |
#152016-03-02 21:36ПЪЛЕН БОКЛУК Е ТАЯ ПРЪМОВА-АБСОЛЮТЕН ПРЕСТЪПНИК СПРЯМО БЪЛГАРСКИЯ НАРОД-ЕДИН ОТ ПЪРВИТЕ КАНДИДАТИ ЗА НАРОДНИЯ СЪД! |
|
| |
|
Гост |
#162016-03-02 23:41Zashtoto sme Bulgari I trqbva da pazim tradiciite I istoriqta si. |
|
| |
|
Българска гражданка |
#17 Re:2016-03-03 09:55Защото това недоразумение Пръмова, тая национална предателка, тая продажница няма място в българското правителство изобщо, та какво остава за образованието на децата ни!!!
|
|
| |
|
извън България |
#182016-03-03 14:33Защото тая никаквица плю срещу народа си пред Европа. Защото предаде интересите на държавата и народа си срещу няколко хиляди хартийки. Защото е проста. Защото е цинично нагла. Защото е кариеристка и алчна женица. Защото е с просташко поведение и не може да бъде ни пример, ни съдник за и на българските деца...Защото тая простотия може само простотии да въведе в подопечното й Министерсво....Защото е там, само за да окраде поредните европари, както обра и парите за превод на българска литература....От какъв зор тая участва в конкурса за преводи на бг литература за чужбина...Откога тая е и преводач... Я я питайте колко книги България преведе свои книги, за да прославя БЪлгарската култура и литература!!!!! Защото това е едно явно изчадие, което носи определението жена по погрешка!!!! |
|
| |
|
Гост |
#192016-03-03 16:12ОТИВАЙТЕ СИ! ВИЕ НЕ СТЕ ПАТРИОТКА!!! СЪС СИГУРНОСТ ИМА ПО-ДОСТОЙНИ ОТ ВАС1 |
|
| |
|
Гост |
#20 Re:2016-03-03 16:14 |
|
| |
|
Гост |
#212016-03-03 16:37Не желая тоя продажен и корумпиран боклук да скверни невинните детски души! |
|
| |
|
Гост |
#222016-03-03 17:15Защото не искам да се унищожава Българското,а ада се натрапват някакви турски маанета и цигански гюбрета !!! |
|
| |
|
Гост |
#232016-03-03 20:30Сложих подписа си, защото имам внуци, те сега започват да учат и искам да знаят не само истинската Българска история, величието на прадедите си, истинските Герой дали живота си за нашето бъдеще, културата, народните песни, танци и традиции. Аз мисля, че един народ забравил или не потчитащ традициите си, загубва същноста си, престава да бъде народ...и най после...писна ми от некадърници, неразбиращи и сложени на място, което не е за тях, нека най после разберат и си отидат...сами...за да не ги позорно изгонят, което ще се случи...не ни трябват слуги и некадърници за управници!?!? Вън.... |
|
| |
|
Гост |
#242016-03-03 21:22Туркофилската ханъма Кукуневица незабавно в Сливенския ЗАТВОР за предателството и към Род и Родина |
|
| |
|
Гост |
#252016-03-04 07:10Подписах защото съм убеден,че тази персона работи за чужди ,антибългарски интереси!Да се маха! |
|
| |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.