Оставка на Миглена Кунева като министър на Образованието


Гост

#1

2016-03-02 11:11

Защото съм българка и желая и децата ми да имат българска идентичност и да се гордеят с нея...
Един Българин
Гост

#2

2016-03-02 13:40

По няколко причини:
1/ Провежданата от нея антибългарска политика. Аз съм Българин и ме интересуват Българските раноти - успеха на мен и на моите сънародници и ми е през патерицата, та на баира за ЕС в който тя се е клела. Не съм забравил и за реакторите и за договорените убийствено ниски квоти за производство на каквото и да е в страната ни.
2/ Тя беше сложена на поста за за да попълни някаква партийна квота за министри която е плод на политически пазарлък, а не по компетентност.  Навита ли е г-жа Пръмова да я оперира не лекар, а партийният секретар на болницата?
3/ Недоизясненото й становище за промените, които неглежират Българската история. Дори и да не съм прав, предпочитам да изясня въпроса издъно, отколкото по- късно да се обясняваме!


Гост

#3

2016-03-02 15:21

Това е безумие да се махнат народните танци от училищата!!! Напротив трябва да се увеличат часовете и да се популяризират и адмирират! Да започват децата ни училище с химна,да се напълнят учебните стаите с герба и знамето ни ,както и с ликовете на велики българи,възрожденци,народни будители!!!


Гост

#4

2016-03-02 15:22

Защото ми омръзна разни малоумници да се упражняват на гърба на децата ни. България е една , и ако ние не я защитим няма как да чакаме защита от продажници.


Гост

#5

2016-03-02 15:49

''Това е безумие да се махнат народните танци от училищата!!! Напротив трябва да се увеличат часовете и да се популяризират и адмирират! Да започват децата ни училище с химна,да се напълнят учебните стаите с герба и знамето ни ,както и с ликовете на велики българи,възрожденци,народни будители!!!''  Много Точно. Съгласна. Пръмова Вън- тя е метресата на неколко режима и прави всичко, което иска от нея интермафията, а  исканията/плановете на интермафията е да унищожи България:( Проклятие..

 


Гост

#6

2016-03-02 16:37

Защото е срамно и позорно най-долната продажница да оказва въздействие за начина на образованието на българските деца, т.е. да ги осакатява с извартеното си еврогейско мислене!
ЗА тоя пост е нужен човек светъл, неопетнен, родолюбец, достоен и честен българин!
А то сега крадецът вика "дръжте крадеца"...

Гост

#7

2016-03-02 16:50

Защото ''бивша'' кому Пръмова е АНТИ-българка и унищожава всичко българско!

Гост

#8

2016-03-02 17:23

Искам промяна!

Гост

#9

2016-03-02 18:06

Защото ми омръзна от бездушни европеизирани министри,които нямат представа от образование ,които не са образовали никого,но с размах унищожават всичко хубаво и свято българско!
Gost 10

#10

2016-03-02 18:41

Zashtoto i slepite i gluhite razbraha,4e iskat da ni unishtojat kato nacia...samo tezi korumpirani politici,koito ni upravliavat imat naglost i debeloo4ie vse oshte da prodaljavat da si palniat gushite...i da sa nevinni ...i NEOSADENI ZA NISHTO!!!BEZOBRAZIE!!!

 


Гост

#11

2016-03-02 19:22

Обичам Родината

Гост

#12

2016-03-02 19:31

Защото съм българин !!!

Гост

#13 Re:

2016-03-02 20:43

#1: -  

 


Гост

#14 Re: Re:

2016-03-02 20:47

#13: - Re:  

 Zashtoto e prodajnica i nekadarnica koqto nqma ni nai-malka predstava ot NASHATA ISTORIQ,ne q xaresvam.da se maxa,

Tel Bod

#15

2016-03-02 21:36

ПЪЛЕН БОКЛУК Е ТАЯ ПРЪМОВА-АБСОЛЮТЕН ПРЕСТЪПНИК СПРЯМО БЪЛГАРСКИЯ НАРОД-ЕДИН ОТ ПЪРВИТЕ КАНДИДАТИ ЗА НАРОДНИЯ СЪД!


Гост

#16

2016-03-02 23:41

Zashtoto sme Bulgari I trqbva da pazim tradiciite I istoriqta si.
Българска гражданка

#17 Re:

2016-03-03 09:55

#1: -  

 Защото това недоразумение Пръмова, тая национална предателка, тая продажница няма място в българското правителство изобщо, та какво остава за образованието на децата ни!!!

 

извън България

#18

2016-03-03 14:33

Защото тая никаквица плю срещу народа си пред Европа. Защото предаде интересите на държавата и народа си срещу няколко хиляди хартийки. Защото е проста. Защото е цинично нагла. Защото е кариеристка и алчна женица. Защото е с просташко поведение и не може да бъде ни пример, ни съдник за и на българските деца...Защото тая простотия може само простотии да въведе в подопечното й Министерсво....Защото е там, само за да окраде поредните европари, както обра и парите за превод на българска литература....От какъв зор тая участва в конкурса за преводи на бг литература за чужбина...Откога тая е и преводач... Я я питайте колко книги България преведе свои книги, за да прославя БЪлгарската култура и литература!!!!! Защото това е едно явно изчадие, което носи определението жена по погрешка!!!!


Гост

#19

2016-03-03 16:12

ОТИВАЙТЕ СИ! ВИЕ НЕ СТЕ ПАТРИОТКА!!!
СЪС СИГУРНОСТ ИМА ПО-ДОСТОЙНИ ОТ ВАС1

Гост

#20 Re:

2016-03-03 16:14


Гост

#21

2016-03-03 16:37

Не желая тоя продажен и корумпиран боклук да скверни невинните детски души!

Гост

#22

2016-03-03 17:15

Защото не искам да се унищожава Българското,а ада се натрапват някакви турски маанета и цигански гюбрета !!!

Гост

#23

2016-03-03 20:30

Сложих подписа си, защото имам внуци, те сега започват да учат и искам да знаят не само истинската Българска история, величието на прадедите си, истинските Герой дали живота си за нашето бъдеще, културата, народните песни, танци и традиции. Аз мисля, че един народ забравил или не потчитащ традициите си, загубва същноста си, престава да бъде народ...и най после...писна ми от некадърници, неразбиращи и сложени на място, което не е за тях, нека най после разберат и си отидат...сами...за да не ги позорно изгонят, което ще се случи...не ни трябват слуги и некадърници за
управници!?!? Вън....

Гост

#24

2016-03-03 21:22

Туркофилската ханъма Кукуневица незабавно в Сливенския ЗАТВОР за предателството и към Род и Родина

Гост

#25

2016-03-04 07:10

Подписах защото съм убеден,че тази персона работи за чужди ,антибългарски интереси!Да се маха!



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...