В подкрепа на една българска майка да върне децата си
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията В подкрепа на една българска майка да върне децата си
|
Гост |
#12015-10-02 08:18Законите и правомощията на институциите не са осъвременени и са ограничени, които ги прави неприложими и на практика безсмислени в много подобни ситуации. |
|
| |
|
Гост |
#22015-10-02 11:23Защото съм МАЙКА !!! |
|
| |
|
Гост |
#32015-10-02 15:51Защото ми омръзна от беззаконие, от подкупни магистрати и без души чиновници! |
|
| |
|
Гост |
#42015-10-02 20:11Помогнете на една майка да бъде с децата си |
|
| |
|
Гост |
#52015-10-03 16:40Подписах, първо защото съм майка, а също така лично познавам Елена |
|
| |
|
Гост |
#62015-10-03 18:19До ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА Това е нечовешко и само в страната, като БЪЛГАРИЯ, МОЖЕ ТАКОВА БЕЗДЕЙСТВИЕ! |
|
| |
|
Гост |
#72015-10-03 19:50Bog da pomogne. |
|
| |
|
Гост |
#8 Re:2015-10-03 19:51predaite na Elena da otide v hram da se pomoli, Bog 6te naredi vsi4ko taka kakto e nai- dobre i da prosti na biv6iq si suprug.. |
|
| |
|
Гост |
#92015-10-03 20:01Какво е правосъдие и има ли то почва у нас???Елена не е първата жертва на това беззаконие!!!!Къде са институциите???До кога??? |
|
| |
|
Гост |
#102015-10-03 21:13Присъединявам се от сърце в подкрепа на тази жена! Аз самата съм в подобно положение..не съм виждала децата си от 1 година и 7 месеца...болката е голяма.. |
|
| |
|
Гост |
#112015-10-03 21:41Защото децата трябва да ка при майката |
|
| |
|
Гост |
#122015-10-03 21:46 Децата трябва да са при майката.България е държавата на абсурдите а нечестните е нагли неща ме изкарват из вън релси. Защото няма държава но има хора . |
|
| |
|
Гост |
#132015-10-03 22:10Късмет ,дано си вземеш дечицата ,успех в борбата. |
|
| |
|
Гост |
#142015-10-03 22:12Bezymie.bezakonie,absyRdnos,!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#162015-10-03 22:36Защото е време безумиците в България да приключат.Как е възможно,в една законово и правно отношение,напълно ясна процедура,като връщане на деца на законният им попечител,да има толкова излишни процедури и бумащина?!?! Това е просто нелепо. |
|
| |
|
Гост |
#172015-10-03 23:05Защото съм майка и напълно разбирам какво изживява тази Майка. А държавата България за пореден път доказва колко е ъбсурдна!!!!!!! Гнус ме е да кажа че съм българка! |
|
| |
|
Гост |
#182015-10-04 07:07Мн.успех!!! |
|
| |
|
Гост |
#192015-10-04 08:58Prez 90-te godini biah v takava situazia 2 godini, ne sam predpolagala, che i sega pak moje da se sluchvat podobni neshta. Niakoga na men nikoi ne mi pomogna, nadiavam se, che sega pomagame..... |
|
| |
|
Гост |
#202015-10-05 05:02Защото мисля, че децата трябва да бъдат при майката. |
|
| |
|
Гост |
#212015-10-05 06:57Какъв е тоя абориген,че да се разпорежда.Като станат пълнолетни децата сами могат да изберат къде да живеят.Никой няма право да ги отнема от майка им. |
|
| |
|
Гост |
#222015-10-05 21:20Защото и аз съм майка |
|
| |
|
Гост |
#232015-10-08 14:10Защото като юрист знам, че тези случаи са много и нито полицията, нито съдебните изпълнители не правят нищо по въпроса. |
|
| |
|
Гост |
#242015-10-08 14:12Защото тези случаи са много.Полицията нехае, съдебните изпълнители също, няма ефективно налагане на закона. |
|
| |
|
Съпричастна |
#252015-10-12 19:20Мъжете от позиция на силата се разпореждат със съдбите на децата и на техните майки. Държавата нехае. Няма да има деца! Няма да има българчета. На всичките си познати казвам да внимават от кого забременяват. Животът на жените става кошмар от мига, в който решат да отглеждат сами децата си.
|
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.