Отказвам да бъда представян в България или в чужбина от Вангелов!
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Отказвам да бъда представян в България или в чужбина от Вангелов!
|
Гост |
#12015-03-19 23:24Българите в чужбина заслужават по-добър представител от родината си. Те прославят България и не е редно да се понижава имиджа им с неподходящи кандидатури! |
|
| |
|
Гост |
#22015-03-19 23:34I'm so tired from people like this person! |
|
| |
|
Гост |
#32015-03-20 00:08ОСТАВКА!!!! ВЕДНАГА!!!!! |
|
| |
|
Тодор Янакиев |
#42015-03-20 00:48Назначението на комУтата Вангелов е напълно неприемливо. Инженерството на т.нар. македонската нация беше сделано там, накъдето този "патриот" е вперил изпълнен с нега поглед и поднася своята клетва за верност. Нема как да му вервам. От същото му любимо място идва и болшевишката съсипия на България, която продължава със страшна сила и до днес. Очаквам светкавичното му оттегляне и публичното обяснение и извинение на назначилите го. |
|
| |
|
Sheldon |
#52015-03-20 01:10Подписах петицията, защото това е цивилизован начин този инфантилен русофил да напусне предложената му синекурна длъжност. Вместо нецивилизовано да бъде хванат за яката и изхвърлен от кабинета. |
|
| |
|
гневен |
#62015-03-20 04:06Вън Русофилите от власта.Мизерници и прислужници на Расия не са ни необходими. |
|
| |
|
Гост |
#72015-03-20 04:53Що за глупав въпрос! Защото съм съгласен с изразеното в нея становище, разбира се. |
|
| |
|
Гост |
#82015-03-20 05:22Не желая да бъда представян от русофил!Ако исках това щях да замина да работя във Владивосток а не в ЕС. =D |
|
| |
|
Хуйло |
#92015-03-20 05:23Не желая да бъда представян от русофил!Ако исках това щях да замина да работя във Владивосток а не в ЕС. =D |
|
| |
|
Хуйло |
#10 Re:2015-03-20 05:25 |
|
| |
|
Гост |
#112015-03-20 06:31Русия е най-просташката държава в света с най-много простаци на глава от населението!А също и най-големият враг на България!След като тоя индивид Вангелов обича повече Русия от България, той няма никакво право да заема държавна служба в България! |
|
| |
|
Гост |
#122015-03-20 07:04Моля,г-н Каракачанов да отговори на два въпроса:Не се ли срамува г-н Каракачанов от своя представител в Агенцията! ? Добре ли се чувства г-н Каракачанов в една лодка с г-н Сидеров,който също,като г-н Вангелов ,е почитател на диктатора Путин? |
|
| |
|
Гост |
#132015-03-20 07:17Защото лично познавам Вангелов какъв палячо е.Дълги години бяхме заедно във ВМРО.Всичките му идеи и предложения са или странни или смешни.Навремето беше ревностен привърженик на коалицията с партия Лидер.Той е лична подлога и изтривалка на семейство Каракачанови.Интересно кога е бил юрист след като цял живот е бил на хранилката на ВМРО като организатор във В. Търново и Габрово. |
|
| |
|
Гост |
#142015-03-20 08:23Абсолютно разминаване между моите и на г-н Вангелов ценности. |
|
| |
|
Гост |
#152015-03-20 08:37Този човек го видях по телевизията да произнася слово на сборището на русофилите на яз." Копринка" и това е достатъчно да твърдя, че той не може да бъде фигура обединяваща и представляваща българите в чужбина! |
|
| |
|
Петър Стаматов |
#16 Направо да я закриваме!2015-03-20 08:40Ето петицията от преди месец (очаквайки предрешения избор): |
|
| |
|
Гост |
#172015-03-20 10:10Пред света и у нас нямам нужда от посредник "фил" или "фоб", а от родолюбив и стойностен Българин. |
|
| |
|
Гост |
#182015-03-20 10:18Защото ми е писнало от шуробаджанащината на номенклатурата! |
|
| |
|
Гост |
#192015-03-20 10:27Стига руска агентура! БСП ВМРО са все такива. Руските попове са офицери от КГБ на прикритие в църквата, какъвто е и шефът й - "патриарх" генерал. |
|
| |
|
Гост |
#202015-03-20 11:01За да не допусна псевдопатриоти да представляват България. |
|
| |
|
Гост |
#212015-03-20 11:10 Защо я подписах ? Защото е нищожество, проклятие за България. Неук, неграмотен като цар или държавник, нему дължим мутренския преход и съюз с престъпната БКП. |
|
| |
|
Гост |
#222015-03-20 11:15С назначението на русофила и путиновски комунист Вангелов за председател на на Държавната агенция за българите в чужбина, целта на БСП е да върне бесарабските българи, с промити мозъци в 100 години комунизъм, лесно манипулирани и ги направи свой електорат. Партията съвсем е закъсала, останала е без електорат и с минимално число в НС, влязла е в парламента от задната врата с благословията на побратима си партията на бат Боко и се задържа на власт, защото е създала всички останали партии в регистъра и намиращи се в Парламента със свои начални капитали и ги дирижира задкулисно. Вангелов е протеже на рИформиската Кунева, а тя е протеже и с произход в последния елит на БКП и се различава от Станишев- само по сурЯта. Всички стари и нови рИформисти от ляво и дясно, са създадени от НАЧАЛНИ КАПИТАЛИ раздадени им от последния елит на БКП и са образували ОБЩА МАФИОТСКО-ОЛИГАРХИЧНА КЛИКА! Ако някой си представя, че Рашидов доброволно ще си тръгне или с неговата оставка ще се разреши проблема, да си удари един студен душ. Проблема остава благодарение на неолибералната олигархична СИСТЕМА с политически носители и не спрели да ни управляват цели 68 години-комунистите от последния елит на БКП, извършили разграбването и унищожението на държавата през прехода. За да оцелее България част по скоро трябва да свалят комунистите от власт, като се използва опита на съседния гръцки народ и спретнем като него своя партия на народа, да я вкараме с голямо мнозинство в НС и оставим старите партии малцинство в него, по този начин им отнемаме властта. Решението е единствено ДВИЖЕНИЕ 1 МИЛИОН ПОБЕДА на ДРД „Идея за България“ ideyazabulgaria.org |
|
| |
|
Гост |
#232015-03-20 11:42Това назначение на тоя путинофил Вангелов прелива всяко търпение. Писна ми от русофили, маскирали се като патриот. То какво става - себенарекли се патриотични организации се хранят от най-големия враг на България - Ръшистан. Просто мразя, мразя, ненавиждам всяко подло лице, кланящо се на Русия и Путлер. |
|
| |
|
Гост |
#242015-03-20 12:0225 години живея в чужбина и досега съм виждал трима директори на агенцията, без да разбера за какво идваха освен да се наперят като пауни. В сайта на агенцията има информация, която не се актуализира и затова е подвеждаща. |
|
| |
|
Гост |
#252015-03-20 12:08Прилича ми на Стоян Мавродиев,а той никак не ми се нрави. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.