Възвание за спиране военните действия в югоизточна Украйна

Йордан Георгиев
Гост

#26

2014-05-05 21:32

Съгласен с петицията! Имам сериозни забележки. Ние сме част от Европа, съответно Европейския съюз. Пишете САЩ, Великобритания, Франция, Германия, Полша, България, Румъния. На обратната позиция са Гърция, Кипър, Сърбия, в защита на Православието. Нито Плевнелиев, нито Орешарски, нито един от лидерите не изказа в тази насока. Тук става въпрос за избиване на православни християни. Оставете тези комунистически клишета „братя-славяни“. Бъдете коректни и точни, за да бъдете подкрепена тази петиция от повече хора. Отдавна в Украйна са отишли доброволци от Сърбия и Гърция, не чакат нашите петиции. Второ, даже пратиха и доброволци, които да се бият на страната на Башар Ал Ассад в Сирия срещу терористите-ислямисти, подкрепяни от САЩ, Турция, Великобритания, Германия,Катар, Саудитска Арабия, Израел. България подкрепя терористите чрез думи..., под давленията на САЩ и СИЕ. Амин!


Гост

#27

2014-05-06 04:54

Да, за огромно съжаление, България, която е официално в нато, подкрепя терористите и убийците, но не и народът на България... Явно има голямо разминаване и разлика между правителство и народ.. Излизането ни от нато е абсолютно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО... нищо добро не сме видели от глутничката - нато, а и в бъдеще няма да видим..това и децата го виждат..Нато ще ни доведе до 3 световна война...

Гост

#28

2014-05-06 07:08

Неможе в 21 век да се случват такива безумия.

Гост

#29

2014-05-06 07:54

Prizovavame za spirane na kravoprolitiqta v Ukraina !

Гост

#30

2014-05-06 18:56

Възвание за спиране военните действия в югоизточна Украйна

Гост

#31

2014-05-06 19:15

Подкрепям тази кауза за референдум и сътрудничество без война между братята славяни. Готов съм да дам своя личен принос без външна военна намеса!

Гост

#32

2014-05-07 10:51

Мечтата ми е Бог да унищожи Европедерасткият кръвосмесителен съюз и най фашистката държава САЩ,както е унищожил Содом и Гомор!!!
А М И Н

Гост

#33

2014-05-07 18:08

Я против фашистов,они убийцы!убивают женщин и детей!Хунту под трибунал!!!
Вита

#34 Украина

2014-05-07 18:09

Хунту под трибунал за все преступления на моей Родине!

Гост

#35

2014-05-09 04:15

http://news.antiwar.com/2014/05/07/germany-other-eu-nations-resist-nato-rearmament-calls/

Все повече европейски страни са против нато и неговите призиви да закупуват и влагат повече пари в оръжие. Даже немски политик каза, че никоя държава членка на нато не е застрашена от Русия и това са измислиците
на сащ...
Кити

#36

2014-05-09 08:58

Трябва да спре тази кървава агресия
и да се избиват невинни граждани!

Гост

#37

2014-05-12 18:17


Гост

#39

2016-05-03 12:35

Аз подписвам, защото ненавиждам фашистите, САЩ и ЕС, които пращат непрекъснато въоръжени сили и техника срещу мирния руски народ, наши кръвни братя и сестри от Донбас! Подписвам, защото мразя насилието, всеки народ има правото на самоопределение и никой не може да го принуждава да живее съвместно с този, когото мрази в случая фашистката власт на Украйна! Подписвам, защото и самият украински народ не иска тази фашистка власт, която му натресоха военнолюбците от САЩ и ЕС и са го приснали в огнена схватка и не му дават да диша! Даже съм на мнение не само с подпис, но и с въоръжено присъствие трябва да подпомогнем нашите братя и сестри, така както те, без много да мислят дойдоха и ни освободиха от турското робство с цената на толкова свидни жертви! Ние сме им задължени, а освен това който ненавижда фашизма, трябва да му се опълчи, защото оставим ли ги те ще продължат да избиват без да им мигне окото! На крак братя българи да помогнем на руските хора, да могат свободно да изявят своята воля, като народ в референдума! Край на кръвопролитието, край на войната!