Да спрем опасното шофиране на тази жена.Вишнев Нисан Жук ВТ 9309


Гост

#76

2014-02-09 18:49

147 овце подписали петицията ,147 абсолютни малоумника , обършете си гъзовете с тая петиция скокомърляци
nqkoi

#77 Re: Re:

2014-02-09 22:20

#72: - Re:

знаеш ли колко ми пука кой какъв е бе, мишок? Нито ме интересува джип ли кара, нито ме интересува кой стои зад, под, над и до нея и каква е въобще. Ако беше станало нещо с детето ми щях да я пръсна, смотан. Кво ме плашиш с батковци и разни мутроподобни?


Гост

#78 Re: Re: Re:

2014-02-10 12:53

#77: nqkoi - Re: Re:  Ще ми пръснеш пишката от целувки бе олигофрен , гледай да не караш пред мен когато бързам че ще е последната ти грешка в живота смотаняко , в предишни постове съм изброил какви коли имам  видиш ли някоя от изброените марки зад себе си освобождавай пътя по най бързия начин че не търпя скокомърляци да ми се мотаят отпред

п.п.Забравих да те питам ти Голфчето караш ли го когато си сам или само когато се наложи да закараш  жена си и майка си някъде  , всъщност май  трябваше  да  те питам дали изобщо имаш кола или ползваш на тате когато се наложи да транспортираш мама .

 


Гост

#79

2014-02-10 13:01

Взехте ли и книжката на мацката или ще ми вземете на мене пишката за кавал бе цървули малоумни , тръгнали да ревът че жената била опасна , ми като е опасна стойте си у вас бе съсели смотани ,я по добре си признаите че тая ваща тъпа петиция е породена от чиста проба завист и злоба че една жена може да кара по добре и по хубава кола от вас

Гост

#80 Re:

2014-02-10 15:57

#79: -

Най-хубавото е, че има съвестни и стойностни хора, а не само лош материал...

 


Гост

#81 Re: Re: Re: Re:

2014-02-10 17:54

#78: - Re: Re: Re:

Давай , напъни се още , може още простотии да измъдриш - вижда се  ,че ти се отдава .... Днес пък как не те срещнах някъде , цял ден си обикалям , а не те видях - къде беше с многото си коли ? Или навел глава , заработваше за петък да има за биричка у чалготеката ?!?


Гост

#82 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-10 19:45

#81: - Re: Re: Re: Re:

Че ти толкова много марки можеш ли да ги запомниш, че да разбереш с коя кола е излязъл човекът, бе смешнико? Ти явно караш на биричка, ама я пиеш една с часове.

Един от тях

#83

2014-02-10 20:37

Ей тъпани или може би един с много имена,караме голфове да, работили сме и сме си купили,научили сме се да ценим това което имаме и си го пазим,не някоя превъртяла кукувица дето татенцето и купил чисто нова количка и сега да блъска наред!Поне да кара с разум,но от това което съм видял не съм убеден ,че има тя не заслужава да има книжка и кола.И ако обичате си сменете стила на коментиране започнахте много да се повтаряте не сте интересни.Не впечатлявяте никого с грубия си език,напротив ставате смешни колко ви е беден речника.НИЕ ЩЕ НАПРАВИМ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ГОСПОЖАТА ДА СПРЕ ДА ШОФИРА,ГЛАСУВАЙТЕ ХОРА!

Гост

#84 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-10 20:45

#82: - Re: Re: Re: Re: Re:

Първо - не пия никакъв алкохол , под каквато и да е форма .....Второ - то и той не може да повтори марките коли , дето ги е изброил, еле пък и данъците да им плати , и искрено се съмнявам да ги има , може , ама под формата на картички  и снимки в компютъра си....Трето - не ходя по чалготеки . И на въпроса сега - чакам да си напише името , щото нали щеше да застава с него.... Пък изброените от него марки автомобили... ми то всеки втори е от изброените марки - сега какво ... да се страхуваме ли? Ха-ха-ха.... Ето , вече ме е страх , утре в 7 сутринта съм на линия из града цял ден ! Чакам го да се срещнем .


Гост

#86 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-11 05:48

#84: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: олигофренче ти да не си  таксиметров  шофьор бе , ей тия па  най  ги обичам , и бира  не пия нещастнико , нито слушам чалга  , нито ми се налага  да бачкам  щото миндили като  теб  бачкат за мене

 


Гост

#87 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-11 08:06

#84: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Прочети предишните постове на човека /дано я разбереш тази думичка/ ,съмняваш се, че ги има тези коли, защото ти като нямаш и няма и да имаш, не можеш да проумееш, че има хора, които са повече от тебе в всяко отношение, не само по брой коли. За данъците му не бери грижа, защото не е твоя работа, или искаш да му ги платиш???   А ти какъв се явяваш, че някой ще ти предоставя името си???  Явно си таксиджия, щом си на линия по цял ден, внимавай да не ти пратим ДАИ. И още нещо, не ми се говори повече с теб, много си елементарен и злобен, с негативни "хора" като тебе не ми се коментира дори   астрономическото време.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-02-11 10:15


Гост

#89

2014-02-11 10:28

Чета и се чудя що ли, аджеба, си чешете езиците само. Толкова много възмутени хора, страхуващи се за живота на детето си дори, а как един ентусиаст не я свали от колата, за да я опляска-опляска хубаво! Да се освести тази особа къде се намира и как подобава да се държи.
bez zna4enie

#90 nenormalna 6ofiorka

2014-02-11 14:50

a kak vi se struva jenata s nisana da psuva maika s dete i da im kazva da presi4at po-burzo na pe6ehodnata puteka,ami ako utre psuva va6eto dete i jena kakvo 6te napravite? taq ne trqbva da kara nikoga za6toto nqkolko puti ve4e 6te6e da me udari,kara v nasre6tnoto dvijenie i postoqnno si opravq pri4eskata,grimira se i drugi ne6ta.az mislq 4e takiva kato neq ne trqbva da budat u4asnici v dvijenieto i s golqm kef bih i razbil groznata mutra
spz

#91 Re:

2014-02-11 14:54

#76: -

maloumen ili maloumna si ti?kakto az taka i pove4eto 6ofiori v gorna i turnovo podkrepqt tazi peticiq,6tom ne spazva pravilata za dvijenie nqma da 6ofira ima pravila koito trqbva da se spazvat maloumniko ili maloumnice


Гост

#92 Re:

2014-02-11 14:57

#89: Гост -

ПО-ПОЛЕКИЧКА СЪС ЗАПЛАХИТЕ, ДА НЕ ПОСЪВЕТВАМ ЖЕНАТА ДА ВИ ДАДЕ КЪДЕТО ТРЯБВА.


Гост

#93 Re: Re:

2014-02-11 14:59

#91: spz - Re:

МАЛОУМНИК ИЛИ МАЛОУМНИЦА СИ ТИ САМИЯТ, ТИ ОТ КАТ ЛИ СИ, БЕ ИДИОТ???


Гост

#94 Re: nenormalna 6ofiorka

2014-02-11 15:04

#90: bez zna4enie - nenormalna 6ofiorka

Една овца, започнала да блее,  е, другите какво да направят- и те като нея , в стадата е така. Трябва ви пъдар да ви изтиква обратно в обора.  И полека със заплахите, че  ще посъветвам жената какво да направи.


Гост

#95 Re:

2014-02-11 15:04

#89: Гост - Защото приятелю всичко това  е породено от чиста проба завист и злоба .И в Търново и в Горна има достатъчно други джигити които карат доста по опасно от въпросната  жена .обаче нещастниците ревът срещу  нея именно поради  факта че  е жена.Типично по български щом някой се различава от стадото стадото го отхвърля . Мушмороците не могат  да приемат  факта че  някой може  да  е  нещо  повече  от  тях .Аз съм от Търново в Горна идвам 1-2 пъти в седмицата и всеки път попадам в прединфарктни състояния породени в повечето случай от  мъже зад волана .Питам само  тая  мацка в цял град  ли шофира опасно , защо никой от тия  псевдо защитници на реда  и закона не повдигна протест срещу  някой  мъж със  същото опасно  поведение  на  пътя

 


Гост

#96

2014-02-11 15:04

ko 6te posuvetva6 be mi6ka.ne ot grajdanska za6tita sum 6to problem li ima6?pove4eto grajdani imat i to e jenata s nisana i takiva kato teb

Гост

#97

2014-02-11 15:12

Smeshnicite, koito paradirat za pravilata za dvijenie,vseki den I'm gledam izcepkite po ulicite, takiva nekadurni shofiori ne sum vijdal kakto tuk, v gorna oriahovica, a sum shofiral v dosta gradove. Po-dobre si vrustaite vashite knijki v kat I poveche ne se kachvaite da upravliavate koli, nikoga!!!

Гост

#98

2014-02-11 15:13

ima mnogo lo6i 6ofiori no da vidi6 tazi jena da psuva maika s dete na pe6ehodna puteka kakvo 6te pomisle6 be?aide zadai si tozi vupros i ako tova e jena ti s deteto,togava pak li 6te pi6e6 podobni ne6ta.nemoje da kara6 i da se grimira6 i v su6toto vreme da sa ti vinovni horata.taka 4e 6tom ne spazva6 pravilata nqma da 6ofira6 tova e zakon i trqbva da se spazva.qsno li ti e ili trqbva da ti provedat nqkoi kurs za 6ofiori i na teb

Гост

#99 Re: nenormalna 6ofiorka

2014-02-11 15:19

#90: bez zna4enie - nenormalna 6ofiorka бе ти си бил голям  мъж бе посерко , ще разбиел грозната мутра  на жената , що не се пробваш с някой мъж има ги достатъчно дето карат по същия  начин

А колкото до жената с детето на пешеходната пътека , някой  не са за псуване ами направо за бой , днес малоумнико посредата на  пешеходната пътека точно  майка с дете се спря  и започна да си  рови в чантата за телефона , след като го намери започна да говори  без да мръдне от  мястото си 15 коли стоим и я чакаме а кажи ми ти няма ли даи теглиш една звучна каруцарска в тая ситуация

 


Гост

#100 Re:

2014-02-11 15:22

#98: -

Вярно, стадният принцип важи с пълна сила тук.