Да спрем опасното шофиране на тази жена.Вишнев Нисан Жук ВТ 9309


Гост

#51 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:36

#46: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Явно не можеш да четеш.... върни се и прочети внимателно , и тогава може да ти просветне точно за какво иде реч ! На ВЕЛИКАТА , ПРЕХВАЛЕНА от вас шофьорка децата на пешеходната пътека й пречат , и на тях средни пръсти показва и ги псува - това става на пешеходната  пътека точно до Амбарица , коята отива към парка . Тук не става въпрос за други водачи на МПС , а за деца !!! На пешеходна пътека !!! Не за пенсионери , а за ДЕЦА !!!!!!! Дано сега си вдянал за какво иде реч!!!


Гост

#52 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:37

#46: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: искам да кажа нещастнико че в Горна сте най смотаните шофори в цяла БГ и тая мацка е една от малкото които могат да карат а вие  смотаняци  сте взели да я плюете

оп тва  беше  адресирано към друг

 

 

 


Гост

#53 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:43

#51: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: тия деца  майки  нямат ли да ги водят бе да еба бащите им да еба

 


Гост

#54 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:45

#53: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Все повече се убеждавам , изхождайки от словоизлиянията и цветистия език , че караш  така обсъждания тук червен нисан Джук....


Гост

#55 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:50

#54: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: не позна, карам няколко по старички кошници , Рено ,Вектра , Ибиса , може  да ме видиш и с Пасат и с Берлинго  а колкото до обсъждания Нисан с радост бих покарал и него и собственичката  му хихихи

 


Гост

#56 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 22:00

#55: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Лика - прилика ще сте си !

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-02-08 22:57


Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2014-02-08 23:05



Гост

#59

2014-02-08 23:11

eiii obryshtam ti gaskata ve i i akaram za jelqzo ko ia zashtitavate taia myrsha i ko mi raspraviate che nesym shofior elate me probaite kordinati iskate li a ? shibalnici _)_

Гост

#60

2014-02-08 23:18

men neme e strah taia da me blysne pritesniavam se za peshehodcite i za drugite hora za tova podpisah tazi podpiska az syshto biah svidetel na neubiasnimoto i naludnichevo karane....

Гост

#61

2014-02-08 23:19

Ako nese nameri nqkoi na po visoko nivo da vzeme otnoshenie gospod si znae rabotata... shte ia remontira!!!!!!!!!!!!!

Гост

#63

2014-02-09 08:39

Айде бе мишоци , взехте ли книжката на мацката ,тъй кат ва гледам кви сте смотаняци най много да вземете на мъжа и пишката

Гост

#64 Re:

2014-02-09 09:37

#59: -

ЕЙ, МУХЪЛ, ЩЕ Я ПОДКРЕПЯМЕ СРЕЩУ ПОМИИ КАТО ТЕБЕ, А МЪРША ВИКАЙ НА МАЙКА СИ.


Гост

#65

2014-02-09 10:00

ТАКАА, ДА ИЗБРОИМ МАЛКО ОТ НАРУШЕНИЯТА НА "БЕЗГРЕШНИТЕ ШОФЬОРЧЕТА И ПЕШЕХОДЦИ", КОИТО БИЛИ ПОЗНАВАЛИ ПРАВИЛНИКА, НО УДОБНО И ИЗГОДНО СИ МЪЛЧАТ ЗА ТЕХНИТЕ СОБСТВЕНИ ЕЖЕДНЕВНИ НАРУШЕНИЯ:
- НЕПРАВИЛНО ПРИСТРОЯВАНЕ НА КРЪСТОВИЩЕ, НА ДОСТА СЛУЧАИ СМЕ СВИДЕТЕЛИ, ТРЯБВА ДА ИМ ЗАПИСВАМЕ НОМЕРАТА НА КОЛИТЕ ЯВНО
- НАВЛИЗАНЕ В ЕДНОПОСОЧНА УЛИЦА,КЪДЕТО ЗНАКЪТ ОЧЕВИДНО Е ОТКРАДНАТ ОТ ТЯХ САМИТЕ/ДА ИЗКАРАТ ЛЕВЕЦ ОТ ЖЕЛЯЗО/, НО ОТКЪДЕ АКЪЛ ДА СЕ СЕТЯТ, ЧЕ ТАМ МОЖЕ ДА Е ИМАЛО ЗАБРАНИТЕЛЕН ЗНАК, СЪЩО МНОГО ВИДЯНИ СЛУЧАИ
-НАЙ-РЕДОВНО ПРЕСИЧАНЕ НА БЯЛАТА РАЗДЕЛИТЕЛНА ЛЕНТА И НАВЛИЗАНЕ В ДРУГОТО ПЛАТНО
-ВНЕЗАПНО ПОТЕГЛЯНЕ, БЕЗ ДА СЕ ОГЛЕЖДАТ ДАЛИ НЯМА КОЛА ЗАД ТЯХ С РИСК ДА ПРЕДИЗВИКАТ ВЕРИЖНА КАТАСТРОФА, СЪЩО ДОСТА СЛУЧАИ
-НЕРАБОТЕЩИ ЗАДНИ СТОПОВЕ, РЕДОВНО НЕПУСКАНЕ НА МИГАЧИ ПРИ ЗАВИВАНЕ
ЗА ПЕШЕХОДЦИТЕ:
-ВТУРВАТ СЕ ДА ПРЕСИЧАТ ИЗВЪН ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА, ДАЖЕ НЕ СЕ ОГЛЕЖДАТ, ПО ТОВА СИ ПРИЛИЧАТЕ С ОВЦЕТЕ НАПРИМЕР...
-ДВИЖАТ СЕ ПО ПЪТНОТО ПЛАТНО, ВМЕСТО ПО ТРОТОАР, ПРИ ТОВА ДОСТА ШИРОК...
-МАЛКИ ДЕЦА,ОСТАВЕНИ БЕЗ НАДЗОР ОТ РОДИТЕЛИ В ПРЯКА БЛИЗОСТ ДО ПЪТ, КОЙТО Е ПРЕДНАЗНАЧЕН ЗА ДВИЖЕНИЕ НА АВТОМОБИЛИ...
ЩЕ СЕ РАДВАМ, АКО СХВАНЕТЕ ПОНЕ МАЛКА ЧАСТ ОТ ИЗБРОЕНЕТО, ВЪПРЕКИ,ЧЕ СИЛНО СЕ СЪМНЯВАМ, ЧЕ ЩЕ УСПЕЕТЕ ДА ГО ПРОУМЕЕТЕ.

Гост

#66 Re:

2014-02-09 10:19

#65: -

Brat, te nqmat tolkova akul da razbirat tolkova slojni izrechenia, kamo li da izvurshvat deinost kato mislene, nali I'm e po-lesno da opluvat niakogo. Da zapochnem peticiq srestu luchezar I kompaniq, zastoto mi se struva nagovorena tazi tupotiq tiahnata.


Гост

#67 Re: Re:

2014-02-09 10:35

#66: - Re: какъв е тоя Лъчезар бе за какъв се мисли тоя  олигофрен ,петиции ,метиции глупости на търкалета тоя съсел да не се изживява като някакъв  месия ,че и нещастниците дето  му софлират ,ще вземали книжката на мацката ,ще и вземете ползваните дамски превръзки  да си правите чай -МАЛОУМНИЦИ

 


Гост

#68 Re: Re: Re:

2014-02-09 14:20

#67: - Re: Re:

Незнам Лъчезар къв е ама ти определено си прекалил с чая.....хахахаха И плъх си ти щот се криеш тука и анонимно си избиваш комплексите.Пък на тая ако казваш мацка,аз съм светофар....хахахахахахахаха баси смешника


Гост

#69 Re: Re: Re: Re:

2014-02-09 14:31

#68: - Re: Re: Re:

Смешник си ти, кажи поне от кой цирк са те изтървали, МАЛОУМНИК ПРОСТ КАТО ГЪБЕНА ЧОРБА!


Гост

#70 Re: Re: Re: Re:

2014-02-09 15:13

#68: - Re: Re: Re: щот пък гледам че  ти не си анонимен  ,ти светофар няма как да бъдеш щото си  толкова малоумен че не можеш да извършиш две прости движения

 

nqkoi

#71

2014-02-09 16:38

Гледам има един, двама, където яростно защитават тая ненормалница. Явно по един или друг начин са свързани с нея. До сега съм имал две ситуации с нея. Бях спрял на едно кръстовище и изчаквах да премине, за да завия наляво. Тая кара точно срещу мен и в последния момент сви волана. Детето и жена ми бяха вътре в колата. Ако беше ме ударила, или счупила огледалото щях да я настигна и да я размажа. Такъв момент не бях преживявал скоро. Втория случай кара след мен от центъра по посока Електротехникума и през цялото време ме натиска да карам по-бързо, защото тя явно бързаше. Има едно ограничение, което трябва да се спазва и няма как да се кара със скоростта, с която тя желаеше. Не успя да ме изпревари, защото срещу нея идваха автомобили. Когато минахме кръговото и продължихме посока гарата ме изпревари с мръсна газ и ми показа среден пръст. Тоя път не бях с детето, но майка ми и жена ми бяха в колата. След това едва не отнесе един автомобил, който беше срещу нея и хората вътре гледаха с недоумение. Както и да е. Това, ако е примерното шофиране на тая, значи аз съм негър скиор. Дано нямам други случки с тая, щото не се знае как ще ме намери... Най - малкото може да ходи с шина на средния пръст, за да се понаучи на някои неща.

Гост

#72 Re:

2014-02-09 17:14

#71: nqkoi - ся да ти обясня нещо побойнико не я познавам , не съм я виждал даже ,защитавам я защото ми е писнало от такива дисциплинирани водачи като тебе , имало знак който трябвало да се спазва ,знаеш ли колко ме вълнуват знаците ако бързам за някъде и някой малоумник като теб ми се е цапнал отпред да спазва знаците , бил с жената , с дещата , тъщата иначе щял дая пребие  голям мъж се извъди бе , що не пробваш да ми пречиш на мен и след като те изхвъпля от  пътя да ме пребиеш -СМЕШНИК си ти мухльо -СМЕШНИК-трепери си за огледалцето на Голфчето купено с парите от нивите  на  дядо и излизай по рядко на пътя щото другия път спазвайки ограниченията може да пречиш на някой  батко с по голям джип от на тая мацка

 


Гост

#73 Re: Re:

2014-02-09 17:45

#72: - Re:

Мога само да те поздравя!!!


Гост

#74

2014-02-09 18:35

Aйде сега тия от вас рявящите против мацката с джипа които утре ще шофирате да вземете да си преговорите маршрута от вас до работното място, колко завоя има ,какви знаци , колко кръстовища , къде какво трябва да направите .Ако трябва разходете се до колите да си припомните кой педал за какво беше ,от къде се пускаха чистачките ,мигачите щото както вече казах по рано вие олигофрени сте тия дето трябва да им се вземат книжките щото катастрофите стават заради некадърници като вас

Гост

#75 Re:

2014-02-09 18:44

#3: - извинявай ама по голям царвул от теб не съм виждал