Да спрем опасното шофиране на тази жена.Вишнев Нисан Жук ВТ 9309


Гост

#26

2014-02-08 20:23

Бип-бип - бибиииииип !!! Айде път направете , че ДЖУКА иде с мръсна газ , ще вземе да ви помете , понеже се гримира шофьорката , говорейки по телефона и показвайки средни пръсти насам-натам , докато си оправя и прическата !!! Няма да има време да различи вас , защитниците си , от нас - простолюдието , което спазва закона за движение по пътищата , и което е взело книжките си с редовно положен изпит !

Гост

#27 Re:

2014-02-08 20:27

#20: -

Ti v koe rali uchastvash - v Paris-Dakar ili v selskoto v Gorna???


Гост

#28 Re: ЛУДа зад волана!

2014-02-08 20:28

#7: Горна - ЛУДа зад волана!

на тебе смешнико ако ти етрудно да шофираш с една ръка , някой го могат

илиян

#29 Re: Re: Re: Re: Rт

2014-02-08 20:28

#25: Тодор Павлов - Re: Re: Re: Rт

Даже не съм го виждал на живо момчето,ама бих се радвал да имам още един приятел в негово лице! Пък аз на вън ще се покажа,ам вземи се покажи и ти да видим кой е по-по-най,отворко


Гост

#30 Re: Re:

2014-02-08 20:32

#27: - Re:

Какво значение има кое  е ралито ? Щото тя , ШОФьОРКАТА , дето я защитаваш , май в никое не участва , пък  като гледам .... за БАШ МАЙСТОРКА я обявяваш....


Гост

#31 Re:

2014-02-08 20:34

#26: -

Айде, отивайте на паша по-бързо, утре да не излезе тя с някой камион, че не виждам къде ще се скриете, мишоци с размътени мозъци, ако изобщо имате такива, ха- ха


Гост

#32 Re:

2014-02-08 20:35

#26: мислиш ли че по Живково време можеше да се купуват книжки /щот аз тогаз съм я взел /

 


Гост

#33 Re: Re: Re:

2014-02-08 20:35

#30: - Re: Re:

Сто процента е по-добра от теб и за какви ралита става дума????


Гост

#34 Re: Re:

2014-02-08 20:38

#31: - Re:

То като няма смислен довод така се отвръща.... На база на смислено издържан пост , се извлича част и се плясва нЕкакъФ текст , колкото да се каже нещо , ама да е навъпреки... Дано си успял да разбереш поне половината от написаното , дано !


Гост

#35 Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 20:41

#33: - Re: Re: Re:

В кое е по-добра ?!? В гримирането , в показването на средни пръсти , във викането ?!? Може , признавам - по-добра е !!!


Гост

#36 Re: Re:

2014-02-08 20:43

#32: - Re:

Еми хубаво , ма се съмнявам тя да е взела нейната по Живково време.... , пък именно нейната книжка се имаше предвид , но явно надали имате толкова капацитет , за да го разберете от поста ми!


Гост

#37

2014-02-08 20:43

С РИСК ДА СЕ ПОВТОРЯ ЩЕ КАЖА , МАЛОУМНИЦИ НЕ ЖЕНАТА ПРЕЧИ НА ВАС , ВИЕ ПРЕЧИТЕ НА НЕЯ , НА МЕНЕ И НА ХОРАТА КОИТО ВЛАДЕЯТ АВТОМОБИЛА ,АЙДЕ СПАЗВАЙТЕ СИ ПРАВИЛАТА СТИСКАЙКИ С ДВЕ РЪЦЕ ВОЛАНА И СЕ ХВАЛЕТЕ В КВАРТАЛНАТА КРЪЧМА ЧЕ НЯМАТЕ НИТО ЕДНА ГЛОБА ОТ КАТ

Гост

#38 Re: Re: Re:

2014-02-08 20:48

#36: - Re: Re: аз имах в предвид че карам по същия начин като нея и за мен не тя е опасна за движението а вие дето ревете срещу нея ,щото вие дето спазвате закона  до последната запетая сте слаби и опасни шофьори и кои сте вие че ще държите сметка на жената

 


Гост

#39 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 20:50

#35: - Re: Re: Re: Re: ти сигурно си от ония  кретени дето псувам всеки ден по пътищата

 


Гост

#40 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 20:54

#39: - Re: Re: Re: Re: Re:

Ама как пък един цитат не направи като хората .... Всичките ти цитати все с една и съща грешка , съвсем се издаде.... Внимавай малко , поне да не личи толкова ,че си един и същи човек , сменяш  шрифта , ама с цитатите потренирай малко де , поне.....


Гост

#41 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:04

#40: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: не съм се крил, ако искаш  и ЕГН-то ще си постна и телефона и номерата на колите които карам  и снимка  и кръщелното че като ме видиш някъде да ми правиш път да мина

 

илиян

#42 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:05

#40: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Кво да се издава,той е ясен още от втория си пост.Селяндур някъв,виж,че всички ни праща я при кравите,я при други животинки.Селско момче,кво да го правим,те на село на нивата може и така да карат,та за това да не си дава сметка,че в градски условия така не бива.Пък за цитатите,то АКЪЛ се иска да ги пооправя малка да не са едни и същи ма знайш ли може и основно да няма пък ние за правилник за движение му говорим тука.......хахаахахах ейй посмях се от сърце ...


Гост

#43 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:13

#42: илиян - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Илиянчо ти от кой град  си бе гражданче , от Калтинец ли или от Пролет , ай бягай да си пиеш млякото и си лягай да не ядеш селския уй

спазвай си правилата радвай се на мизерния си животец ,пък ние с мацката с Нисана ще си правим квот си искаме щот можем да си го  позволим   за разлика от вас стадните животни

 


Гост

#44 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:16

#41: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Давай  , че да знаем още от кого да се пазим , докато пресичаме... или шофираме....

Пък за ВЕЛИКАТА шофьорка , дето сума ти и суперлативи изписа , още нещичко да кажа , че да видим как ще я защитиш тоя път. На пешеходна пътека две дечица , първокласничета / уточнението следиш ли внимателно / , и се нагласили , миличките , да пресичат - нали уж трябва да имат предимство - хем деца са , хем пък и пешеходна пътека , дет се вика... И ВЕЛИКАТА ГРИМИРАЩА СЕ МАЙСТОРКА  с мръсна газ им сече намеренията , минава прелитайки / щото и те , миличките , са калпави шофьори и й пречат - нали такава ти е логиката , която проследихме от многобройните ти коментари  / пред тях , КАТО НЕ ЗАБРАВЯ ДА ИМ ПОКАЖЕ СРЕДЕН ПРЪСТ И НА ТЯХ !!! Е , аджеба , те ко са й виновни ?!? Оп , забравих - не са толкова добри като нея.... и като тебе.... За това - полага им се на тия ми ти първолаци с големи чанти поне по един среден пръст - да се учат от ГОЛЕМИТЕ !!!


Гост

#45 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:22

#44: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: по добре не шофирайте щото явно не ви се отдава  , някой от  таксиметровите шофори са много добри  и те хляб трябва да ядът

колкото до първокласниците , те трябва да свикват от малки че живота е труден , колкото по рано го осъзнаят толкова по лесно ще им е после

 


Гост

#46 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:26

#44: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Жал ми е за теб, толкова думички, - никакъв смисъл. Кво искаш да кажеш, никой не може да те разбере. Малко си прибери фантазииите , тъпан!


Гост

#47 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:27

#45: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Аргументите ти издишат..... дай по същество , че много общи приказки ....  , нищо съществено и конкретно , обосновка липсва /следиш ли ми мисълта ?/.


Гост

#48 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:29

#40: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Кви цитати, кви пет лева?


Гост

#49 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:31

#47: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Къв си ти,  че някой да ти дава обосновки??????


Гост

#50 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-08 21:32

#49: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

А и ти мисъл имаш ли въобще?